Koncert Specjalny „Gaga Chromatica Ball” w streamingu

0
20

26 maja w serwisie HBO Max będziemy mogli obejrzeć specjalny koncert Lady Gagi Gaga Chromatica Ball.

Lady Gaga to popularna amerykańska piosenkarka, aktorka i ikona popkultury. Jej muzyka łączy różne gatunki, a jej ekstrawaganckie stylizacje i ekscentryczne występy przyciągają uwagę na całym świecie. Laureatka Oscara i 13-krotna zdobywczyni nagrody GRAMMY. Na koncie ma 87 milionów sprzedanych albumów na całym świecie, 96 miliardów streamów i 516 milionów odtworzeń piosenek.

Lady Gaga podczas trasy koncertowej The Chromatica Ball w 2022 r. dała przełomowy w swojej karierze występ na Dodger Stadium w Los Angeles, przy którym towarzyszył jej 52-tysięczny tłum. Artystka sama wyprodukowała i wyreżyserowała film. Gaga Chromatica Ball zadebiutuje już 26 maja w serwisie HBO Max.

Spędziłam niezliczone godziny w montażowni, urzeczywistniając moją wizję tego filmu. To mój prezent dla Was – wyreżyserowany, wyprodukowany i stworzony przeze mnie wraz z najbardziej utalentowanymi, kreatywnymi ludźmi na świecie.

Lady Gaga

The Chromatica Ball 

The Chromatica Ball jest to szósta trasa koncertowa Lady Gagi w ramach promocji jej szóstego albumu studyjnego – Chromatica. Trasa rozpoczęła się 17 lipca 2022 roku w Düsseldorfie w Niemczech. Początkowo koncerty miały się odbyć na przełomie lipca i sierpnia 2020 roku. Z powodu pandemii koronawirusa trasa została przełożona na rok 2021, a następnie 2022 rok. Ostatecznie trasa licząca 20 koncertów uzyskała dochód 112 575 789 dolarów oraz 834 000 sprzedanych biletów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments