10 piosenek na pierwszy taniec

0
41

Drodzy narzeczeni, sezon ślubny nadchodzi wielkimi krokami, a wy nie macie jeszcze idealnej piosenki na ten magiczny moment? Przygotowaliśmy propozycje 10 piosenek na pierwszy taniec, które zasługują na chwilę uwagi.

Polskie piosenki na pierwszy taniec

1. Pectus – To co chciałbym ci dać

Piękna i spokojna piosenka. Idealny utwór dla par, które nie lubią i nie planują na swój taniec skomplikowanych układów. Oczywiście, przy refrenie można pokusić się o dodatkowe podnoszenie partnerki, sam utwór i para zakochanych zagra największą robotę.

2. Sanah i Kwiat Jabłoni – Szary świat

Nie jest to typowa piosenka ślubna, ale staje się coraz popularniejsza i coraz chętniej wybierana na pierwszy taniec. Jeśli nie jesteście fanami typowych utworów o miłości, to to jest coś dla was.

3. Kortez – We dwoje

Bardzo spokojny utwór, wielu parom może przypaść do gustu. Piosenka ma prosty i cudowny przekaz, jednak właśnie ta prostota zachwyca najbardziej. Szczerze zachęcamy do posłuchania.

4. Jacek Stachursky – Z każdym twym oddechem

To świetna mieszanka romantyzmu i głębokich uczuć, które chcielibyście wyrazić podczas pierwszego tańca jako małżeństwo.

5. Sobel – Wyglądasz tak pięknie   

Jest to ostatnia propozycja polskich piosenek na pierwszy taniec, i chyba najlepsza. Świetnie wpasuje się w klimat, i podkreśli ten magiczny moment. Panie, podczas tańca do tej piosenki będziecie mogły poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Zagraniczne piosenki na pierwszy taniec

1. James Bay – Us

O tej piosence nie trzeba wiele mówić. Kto oglądał film After z 2019 roku, będzie wiedział jakie emocje jest w stanie wywołać bez konieczności słuchania utworu.

2. Backstreet Boys – As long as you love me

Ta piosenka to nie tylko piękna melodia, ale także przesłanie miłości i lojalności. To jest coś dla fanów klasycznych starszych utworów. Mimo delikatności piosenki, da się zrobić z niej coś efektownego i pozytywnie zaskoczyć gości.

3. Harry Styles – Adore you 

Luźniejsza propozycja, dla fanów Harry’ego Stylesa. Podczas tańca można pokusić się o delikatne wygłupy na parkiecie. Nie jest to typowy spokojny utwór, ale fajnie na początku rozrusza także i gości weselnych.

4. Meghan Trainor – Like I’m gonna lose you 

Klasyk na wesela w tych czasach, ale zawsze się sprawdzi. Daje pełną dowolność wyboru układu tanecznego. Piosenka ma uniwersalne przesłanie, co przez każdą parę może być interpretowane dowolnie.

5. Bruno Mars – Just the way you are 

Romantyczna i łagodna melodia świetnie się sprawdzi na pierwszy taniec. Piosenka skupia się na pozytywnym przesłaniu miłości, ale jest dosyć intymna, poruszy serca zarówno młodych jak i starszych gości.

Mamy nadzieję, że artykuł okazał się pomocny, i wśród tych propozycji 10 piosenek na pierwszy taniec udało się wybrać tą jedyną.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments