Jared Leto dał darmowy koncert na rynku w Krakowie

0
23
Fot. Pixabay

Lider zespołu Thirty Seconds to Mars, Jared Leto zaskoczył swoich fanów i dał darmowy koncert na krakowskim rynku.

Jared Leto to amerykański aktor, muzyk i reżyser. Zyskał rozgłos zarówno jako frontman zespołu rockowego Thirty Seconds to Mars, jak i jako aktor filmowy. Natomiast Thirty Seconds to Mars to zespół składający się z braci Jareda i Shannona Leto. Niedawno powrócili ze swoim z szóstym studyjnym albumem, It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day, który ukazał się 15 września 2023 r.

Wokalista zamieścił kilka godzin przez środowym spotkaniem tajemnicze zaproszenie na krakowski Rynek Główny. Na swoim profilu na swoich mediach społecznościowych zapowiedział, że wydarzenie odbędzie się o 14.30 pod pomnikiem Adama Mickiewicza.

 

Na spotkanie przyszedł tłum fanów. Jared wraz ze swoim bratem Shannonem, zagrali krótki akustyczny koncert, który składał się z kilku piosenek. Wizyta zespołu w Polsce wiąże się z ich nadchodzącym koncertem tutaj. Już w czwartek wieczorem Thirty Seconds to Mars zagra swój koncert w krakowskiej Tauron Arenie w ramach  Seasons 2024 Global Tour.

Seasons 2024 Global Tour

Seasons 2024 Global Tour to pierwsza trasa koncertowa zespołu od ponad 5 lat. W ramach trasy odwiedzą Amerykę Łacińską, Europę, Amerykę Północną, Australię i Nową Zelandię.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments