Watch Dogs i Stanley Parabole za darmo w Epic Games Store

Na Epic Games Store zawitały kolejne darmowe gry. W tym tygodniu dostaniemy dwie gry. Są nimi Watch Dogs i Stanley Parabole.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’aW tym tygodniu Epic Games Store oddaje w nasze ręce dwie gry – Watch Dogs i Stanley Parabole. Będą one do odebrania za darmo do 26 marca, kiedy to w skład promocji wejdzie kolejne gry, a konkretnie 2 pozycje: Tormentor X Punisher i Figment. Aby odebrać gry z obecnej promocji musicie tylko wejść na stronę albo aplikację Epic Games Store, przejść do sklepu i kliknąć w zakładkę informującą o promocji darmowych gier, a potem przejść do opcji “za darmo” aby przypisać je na stałe do swoich bibliotek.

Watch Dogs to jeden z głośniejszych sandboxów 2014 roku. Głównym z powodów jego rozgłosu był fakt, że wbrew temu co przedstawiały filmy promocyjne gra nie miała rewolucyjnie pięknej oprawy wizualnej. Świat graczy zawiódł się na przesadzonych obietnicach Ubisoftu, a sama gra spotkała się z mieszanym odbiorem. Jednak gdy pominąć kontrowersje związane z (i tak całkiem niebrzydką) grafiką to dostajemy ciekawy sandbox w otwartym świecie, gdzie zaawansowany haker jest w stanie hakować telefony innych ludzi, systemy obrony czy sygnalizację świetlną w walce z systemem.

Stanley Parabole to z kolei całkiem inna para kaloszy. Trzecioosobowy widok zamieniamy na ten z pierwszej osoby, zaś otwarty świat na biura nieznanej korporacji. Wcielamy się w tytułowego Stanley’ego, który pracując dzielnie i sumiennie w swoim biurze nagle uzmysławia sobie, że jest w nim całkowicie sam. Zaczyna przetrząsać swoje miejsce pracy w poszukiwaniu odpowiedzi, a we wszystkim prowadzi go narrator. Z tym, że gracz wcale nie musi podążać za ścieżką, którą przygotował dla niego narrator i odkrywać tajemnicę świata na własną rękę w tej pełnej sprzeczności i absurdu grze eksploracyjnej.

Zamierzacie zhakować kilka telefonów w Watch Dogs albo swój mózg w Stanley Paraboile? Dajcie nam znać w komentarzach.

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok