Sundered: Eldritch Edition do wyłapania za darmo na Epic Games Store

Na Epic Games Store zawitała kolejna darmowa gra. W tym tygodniu dostaniemy Sundered: Eldritch Edition – ręcznie rysowanego rouge lite’a twórców Jotun, którego toczy się w postapokaliptycznym świecie-pułapce. .

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. W tym tygodniu Epic Games Store oddaje w nasze ręce Sundered: Eldritch Edition. Aby ją zdobyć musicie tylko wejść na stronę produktu i dokonać jego przypisania do swojej biblioteki (dla ułatwienia: Sundered: Eldritch Edition) postępując za instrukcjami sklepu. Produkcja zostanie z Wami na stałe, a dostępna za darmo jest do 16 stycznia do 17:00, kiedy to w skład promocji wejdzie kolejna produkcja: Horace.

Sundered: Eldritch Edition to ręcznie rysowana, niezależna gra z elementami rouge lite. Za jej stworzenie odpowiadają twórcy Jotun, które w edycji rozszerzonej także niedawno gościło na Epic Games Store. Nowa gra studia Thunder Lotus Games zabiera nas do o wiele bardziej surrealistycznego świata, niż nordyckie wierzenia. Trafiamy bowiem jako postać Eshe do zrujnowanego świata pełnego dziwnych stworzeń i czyhających na każdym rogu zagrożeń. Naszym zadaniem będzie uciec z tego miejsca po drodze poświęcając własne człowieczeństwo na rzecz rozwoju swoich zdolności. Każda śmierć umożliwia graczowi rozwój bohatera, jednak proces ten nie pozostaje bez echa.

Zamierzacie zgarnąć ciekawą, piękną i niezależną grę o odzyskaniu honoru wojowniczki? Dajcie nam znać w komentarzach!

Już wkrótce światło dzienne ujrzy Resident Evil 3 Remake

Już wkrótce światło dzienne ujrzy Resident Evil 3 Remake