Horace kolejną darmową grą w Epic Games Store

Obecnie w Epic Games Store można wyłapać za darmo Sundered: Eldritch Edition. Już niedługo twórcy Fortnite’a udostępnią za to Horace – nietypowy platformer opowiadający o robocie, który próbuje zjednoczyć rozbitą rodzinę.

Epic Games Store co tydzień udostępnia darmowe gry. Obecnie trwa promocja rozpoczęta 9 stycznia. W jej ramach możemy dostać Sundered: Eldritch Edition – piękną, ręcznie rysowaną grę gatunku rouge lite. Co czeka nasze biblioteki już niedługo?

Sundered: Eldritch Edition do wyłapania za darmo na Epic Games Store

Od 16 stycznia na nasze dyski będziemy mogli za darmo przyjąć Horace. Jest to niezależna i niewielka gra opowiadająca o małym robocie, który powraca po latach niefunkcjonowania do swojej rodziny i odkrywa, że jej dawni członkowie są rozsiani po świecie. Postanawia wyruszyć w podróż aby znów ich zjednoczyć. Produkcja jest bardzo zróżnicowanym platformerem. Trzon rozgrywki stanowi przechodzenie wymagających od gracza zręczności etapów w którym robot będzie skakał, biegał, unikał zagrożeń, ale także zmieniał punkt grawitacji żonglując mapą we wszystkich 360 stopniach. Do tego na swojej drodze napotkamy wiele arcadeowych minigier, które starszym graczom przypomną czasy Atari, Pegazusa i Commodore’a. Produkcja posiada wysoki poziom trudności.

Zamierzacie zgarnąć za tydzień Horace i spróbować swoich sił w emocjonalnej podróży w imię jedności rodziny? Dajcie nam znać w komentarzach!

Assassin’s Creed Ragnarok – nowe wieści i przecieki

Assassin’s Creed Ragnarok – nowe wieści i przecieki