Na Epic Games Store zawitała kolejna darmowa gra. W tym tygodniu dostaniemy Rayman Legends – jedną z najlepszych platformówek 2D tego dziesięciolecia.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. W tym tygodniu Epic Games Store oddaje w nasze ręce Rayman Legends. Aby ją zdobyć musicie tylko wejść na stronę produktu i dokonać jego przypisania do swojej biblioteki (dla ułatwienia: Rayman Legends) postępując za instrukcjami sklepu. Produkcja zostanie z Wami na stałe, a dostępna za darmo jest do 6 grudnia, kiedy to w skład promocji wejdzie kolejna produkcja: Jotun: Vahalla Edition.

Rayman Legends jest jedną z najlepszych gier platformowych, jaka ukazała się w drugiej dekadzie XXI wieku. To kontynuacja rozwiązań zastosowanych w Rayman Origins. Mamy więc dwuwymiarową pięknie zaprojektowaną grafikę, wiele postaci do wyboru i przemyślanie zaprojektowane poziomy. Legends dodaje jednak do formuły przede wszystkim nowe muzyczne etapy w których wykonywane akcje pokrywają się z nierzadko szaloną muzyką.

Zamierzacie zgarnąć ostatnie raymanowe dziecko Michaela Ancela? Dajcie nam znać w komentarzach!

Age of Empires IV z pierwszym gameplayem!

Age of Empires IV z pierwszym gameplayem!