Age of Empires IV z pierwszym gameplayem!

Długo czekaliśmy, aby zobaczyć najnowsze dzieło Studia Relic w akcji. Zapowiedziane na gamescomie w 2017 roku Age Of Empires IV nareszcie doczekało się kilku informacji i pierwszego spojrzenia na rozgrywkę!

Od premiery trzeciej części Age of Empires minęło 14 lat, a szczegółów na temat kolejnej odsłony nie było od czasu zapowiedzi (Gamescom 2017). Na szczęście w trakcie XO19 zaprezentowany został trailer z elementami rozgrywki. Widzimy na nim czasy średniowiecza- czyli realia będą zbliżone do drugiej części, a także walkę pomiędzy Brytyjczykami i Mongołami.

Warto też dodać, że dyrektor generalny gry Adam Isgreen zdradził kilka szczegółów dotyczących aspektów technicznych. Do dyspozycji graczy będą cztery zasoby, jednak każda z cywilizacji będzie mogła z nich korzystać inaczej od reszty. Całość gry ma być też przystosowana do jakości 4k, czyli możemy spodziewać się fantastycznych detali i grafiki. W Age of Empires IV nie zobaczymy za to mikropłatności, bo według Isgreena nie pasują one do RTSów. DLC natomiast będą przez twórców rozważane po wydaniu gry.

Wszystkie powyższe informacje napawają do optymizmu odnośnie najnowszej części kultowego RTsa, ale dalej nie znana jest nam data premiery tytułu. Najprawdopodobniej będzie to 2021 rok. Grę ujrzymy na PC.

Hearthstone Ustawka – Krótki wstęp oraz opis aktualizacji

Hearthstone Ustawka – Krótki wstęp oraz opis aktualizacji