Nosowska – Zmalowane Wrota – jesienna trasa

Nosowska - Zmalowane Wrota
fot. materiały prasowe

Każdy, kto tęsknił za Kasią Nosowską i jej rewelacyjnymi występami na scenach w całej Polsce, może już zacierać ręce! Ta jedyna w swoim rodzaju artystka właśnie zapowiedziała jesienną trasę, niekoniecznie koncertową, która przede wszystkim ma nas bardzo zaskoczyć.

Kiedy działalność HEY została zawieszona, mieliśmy chwilę zwątpienia. Szybko się jednak okazało, że Kasia Nosowska nie zniknie ze sceny. Wydała kolejną solową płytę BASTA, po której koncertowała po całej Polsce. Dodakowo skradła serca fanów na Instagramie i powaliła na łopatki słynne influencerki. W 2018 roku ukazała się jej książka A ja żem jej powiedziała… i do tego wszystkiego Nosowska zagrała w Pitbullu. Artystka nie daje sobie odpocząć, co więcej, będzie nas dalej zaskakiwać. Otwiera się na nowe doświadczenia, co zaowocowało trasą, w czasie której nie będzie śpiewać, tylko mówić do publiczności.

Swoiste spektakle będą okazją do tego, aby spotkać się z wymykającą się ramom piosenkarką. Nie będzie to typowy stand-up, one man show czy monodram. Również nie będzie to koncert, ani kabaret. Po raz pierwszy w Polsce będziemy mieli okazję posłuchać, kiedy artystka będzie opowiadać o tym, co czuje, co ją dotyka, co na nią wpływa czy relacjach międzyludzkich. Ma być zabawnie, wzruszająco i emocjonalnie, ale, co najważniejsze, będzie mądrze.

Nosowska – Zmalowane Wrota – nietypowa trasa niekoncertowa

W kilkunastu miastach będzie można się wybrać na ten niepowtarzalny spektakl. Jednej z najważniejszych wokalistek w Polsce towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa wizualna, ale i dźwiękowa.

Kasia Nosowska wystąpi w następujących miastach:

26 października 2019 – Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
29 października 2019 – Lublin, Centrum Spotkania Kultur
4 listopada 2019 – Warszawa, teatr Muzyczny Roma
5 listopada 2019 – Łódź, Teatr Wielki
06 listopada 2019 – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
12 listopada 2019 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
24 listopada 2019 – Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center
25 listopada 2019 – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
28 listopada 2019 – Kraków, ICE Kraków
29 listopada 2019 – Katowice, MCK
02 grudnia 2019 – Toruń, CKK Jordanki
03 grudnia 2019 – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

Bilety

Od 24 kwietnia 2019, od godziny 12:00, będzie można kupić bilety na wydarzenia w całym kraju. Ceny uzależnione są od strefy: 99 zł (strefa C), 119 zł (strefa B), 139 zł (strefa A). Będą dostępne na stronach eventim.plebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt.