Nosowska zagra w nowym Pitbullu!

nosowska
Nosowska fot. Zuza Krajewska

Dorociński zdradza obsadę.

“Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasiowskiego od początku wzbudza spore emocje. O filmie znów jest głośno, tym razem za sprawą Marcina Dorocińskiego, który za pośrednictwem swojego Facebookowego profilu ujawnił informacje odnośnie obsady. Wystąpi między innymi Katarzyna Nosowska!

Nosowska
Nosowska fot. Zuza Krajewska

 

#Ajażemjejpowiedziała

Kasia Nosowska, którą nie tak dawno media okrzyknęły królową Instagrama, udział w filmie skomentowała za pośrednictwem tegoż właśnie serwisu społecznościowego. Wypowiedź utrzymana jest w stylistyce materiałów oznaczonych hashtagiem #ajażemjejpowiedziała,  jakimi od ponad miesiąca dzieli się artystka na swoim kanale:

“A ja, że mi powiedziała Kaśka: to chyba oczywiste, że odkąd ogłoszono, że wystąpisz w Pitbullu, będziesz mogła się z Agatą Kuleszą napić kawy jak wybitna aktorka z wybitną aktorką. A jej Oscar jest trochę jakby twój”. 

Za pomocą krótkich, około dziesięciosekundowych filmików piosenkarka komentuje polską scenę polityczną, show-biznes czy rady odnośnie… odchudzania. Korzystając przy tym z filtrów zmieniających głos i rysy twarzy. Więcej na ten temat znajdziecie w artykule poświęconym aktywności Nosowskiej na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BYp-TRKDjn8/?taken-by=nosowska.official

Kogo jeszcze zobaczymy na złotym ekranie?

Marcin Dorociński, który w filmie i serialu Patryka Vegi, wcielił się w policjanta Despero, przedstawiając obsadę wymienił także: Cezarego Pazurę, Adama Woronowicza, Mariana Dziędziela, Krzysztofa Kiersznowskiego, Michała Kulę, Krzysztofa Maternę, Izabelę Kunę, Jadwigę Jankowską-Cieślak i Dorotę Rabczewską. Nie zdradził niestety kto w jaką rolę się wcieli. Warto wspomnieć, iż Władysław Pasikowski, nie tylko wyreżyseruje film, ale jest także odpowiedzialny za scenariusz produkcji “Pitbull. Ostatni pies.” Jeśli wierzyć informacjom, które jakiś czas temu pojawiały się w mediach, w najnowszej odsłonie Pitbulla nie pojawi się ekipa grająca w dwóch poprzednich filmach. Ponoć Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Maja Ostaszewska, nie byli zainteresowani kontynuacją tytułu bez Patryka Vegi i wraz z Dorotą “Dodą” Rabczewską.