Koty rządzą internetem! – obejrzyj cały musical w domu

W Polsce następuje wolne odmrażanie gospodarki i znoszenie obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Wciąż jednak publiczne spotkania w gronie znajomych są utrudnione i nie możemy korzystać z dobrodziejstw kina czy teatru. Ale za to wysyp różnych materiałów w sieci zdaje się nie mieć końca i dzisiaj mamy prawdziwą gratkę dla fanów musicali.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o The Shows Must Go On!, to zdecydowanie czas najwyższy nadrobić zaległości! W ramach akcji #zostanwdomu powstał specjalny kanał na YouTube, gdzie możemy obejrzeć pełne spektakle Andrew Lloyd Webbera oraz zakulisowe materiały z jego największych produkcji.

Dotychczas pojawił się m.in. Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat, w Polsce przetłumaczony jako Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze, którego najbardziej możemy kojarzyć z piosenką, wykonywaną przez Jasona Donovana czyli Any Dream Will Do. Oprócz tego na kanale został udostępniony Upiór w Oprze, tego tytułu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ale nie wszyscy mogli słyszeć o sequelu zatytułowanym Love Never Dies, który już niestety nie spotkał się z równie pozytywnym przyjęciem.

Teraz nadszedł czas na Koty! Większość pewnie kojarzy filmową adaptację Toma Hopera, która już od pierwszych zwiastunów wzbudzała mieszane uczucia, a ostatecznie wielu krytyków nie pozostawiło suchej nitki na biednych dachowcach. Jednak oryginalny musical Cats podbił serca widzów na całym świecie i przez długi czas święcił triumfy najdłużej wystawianej sztuki zarówno na West Endzie i Broadwayu. Spektakl podobnie jak poprzednie będzie dostępny na kanale przez 48 godzin od opublikowania, czyli dokładnie od dzisiaj (piątku) od godziny 20:00 do niedzieli. Poniżej zamieszczamy link do filmu, aby nikt nie musiał szukać i błądzić w odmętach internetu.

Oczywiście życzymy Wam i sobie miłego oglądania i mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli ponownie cieszyć się spektaklami na żywo i wspólnie przeżywać najgłębsze emocje! Koniecznie też dajcie znać jakie są wasze ulubione musicale. A może mieliście okazję już oglądać Koty poza szklanym ekranem?