Darmówki jednak straszne? Darmowe Conarium w Epic Games Store

Conarium

Na Epic Games Store zawitała kolejna gra, którą użytkownicy mogą przygarnąć za darmo do swojej biblioteki. W tym tygodniu jest nią horror inspirowany powieścią Lovecrafta – Conarium.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. Tym razem jest nią Conarium. Gra dostępne będą za darmo od 12 do 19 września. Aby ją zdobyć musicie tylko wejść na stronę produkcji i dokonać jej przypisania do swojej biblioteki (dla ułatwinia: oto ona) postępując zgodnie z instrukcjami sklepu. Produkcja zostanie z Wami na stałe.

Conarium to intrygujący pierwszoosobowy horror luźno inspirowany utworem W Górach Szaleństwa autorstwa H. P. Lovecrafta. Wcielamy się w nim w postać Franka Gilmana, którego oczami poznamy historię 4 naukowców, którzy chcieli wykroczyć “poza granice natury”. Produkcja posiada wiele zakończeń i utrzymuje gęsty klimat grozy obecny w dziełach pisarza.

A co za tydzień?

W tej sekcji po raz pierwszy nie możemy napisać Wam, jakie gry odbierzecie od przyszłego tygodnia. Bowiem od 19 września dostaniemy… niespodziankę! Otóż to! Włodarze z Epic Games Store pozostawili nas jedynie z enigmatycznym pejzażem przedstawiającym Batmana na różnych ujęciach. Czyżbyśmy mieli dostać którąś z części RPG z otwartym światem? A może wersję od Telltale? Na odpowiedź poczekamy jeszcze kilka dni. Na którą z gier byście się najbardziej ucieszyli?

I tak właśnie przedstawia się oferta na obecny i przyszły dzień. Zamierzacie dodać grę do swojej biblioteki? A może skłoni Was ona do założenia platformy? Dajcie nam znać w komentarzach!

Sans pojawia się w Smash Bros

Sans pojawia się w Smash Bros

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here