Sans pojawia się w Smash Bros

Sans w Smash Bros! Zaledwie rok temu pojawienie się Sansa w Super Smash Bros było po prostu memem. Tekst wyżej lawirował pomiędzy kolejnymi to kompilacjami memów. Teraz jest to prawda.

Sans to ikoniczna postać pochodząca z uniwersum Undertale – gry RPG autorstwa Toby’ego Foxa, która ujrzało światło dzienne na komputerach stacjonarnych w 2015 roku. Gracze wynieśli obecność Sansa w Smash Bros na poziom mema. Fanbase Undertale wszędzie mówił o tym, że Sans powinien znaleźć się w produkcji Nintendo zrzeszającej wiele uniwersów jednocześnie. A to dlatego, że ogłoszono port Undertale na Nintendo Switch. Gracze chcieli Sansa w świecie SSB. I jak okazało się 4 września – stało się to prawdą.

Sans jako skin do Mii Fightera.

Postać czy skin?

Nasz przemiły szkielet nie jest niestety pełnoprawną postacią. To jeden z wariantów skórek do wyboru, jako Mii Fighter. Posiada własne animacje, oraz remix klasycznego już utworu pochodzącego z UndertaleMegalovanii. Koszt tego skina to 75 centów.

Czego możemy się spodziewać?

Możliwe, że obecność Sansa w Super Smash Bros, to furtka dla pojawienia się innych postaci z uniwersum Undertale. Wiemy jednak, że Nintendo nie jest głuche na prośby graczy i potrafi wykorzystać nawet internetowy trend, do zrobienia czegoś, co po prostu przyniesie uśmiech na ustach wielu osób.

Final Fantasy IX – poznaj baśniowy świat

Final Fantasy IX – ulubieniec scenarzysty [Retro Time]