Borderlands: The Handsome Collection kolejną darmówką od EGS

Borderlands: The Handsome Collection jest kolejną darmową grą, którą gracze mogą otrzymać na Epic Games Store. To kolejny silny tytuł od twórców Fornite’a.

Epic wyciąga kolejną silną kartę z rękawa. Po rozdaniu jednej z najlepiej sprzedających się gier wszechczasów – Grant Theft Auto V i dołączeniu do niej tydzień później świetnie przyjętego Civilization VI włodaże z Epic Games Store rozdają Borderlands: The Handsome Collection – zestaw trzech części serii ze wszystkimi dodatkami. Aby odebrać swój darmowy egzemplarz z grą będziecie musieli jedynie zalogować się na swoje konto i przejść do sklepu. Banner z darmowym rozdawnictwem wyświetli się na Waszych oczach. Wystarczy kliknąć i przypisać produkcję do biblioteki. Oferta będzie dostępna do 4 cerwca do 17:00. Po przypisaniu produkcja zostanie z Wami na stałe.

Borderldans: The Hamdsome Colletion

Seria Borderlands to w wielkim skrócie miliony różnych typów broni, tysiące przeciwników, rozwój postaci, tony czarnego humoru i morze soczystej juchy. W grach zawsze mamy możliwość zagrania jedną z 4 postaci i rozwijania jej drzewka umiejętności pokonując liczne lokacje w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Gra w zasadzie rozpropagowała gatunek looter shooterów, bo łup ściele się w niej naprawdę gęsto. Edycja którą możecie odebrać od Epica zawiera odnowioną pierwszą część, dwójkę ze wszystkimi dodatkami (znacznie przekraczającymi zawartością i kosztem podstawkę) oraz Pre-Sequel z dodatkami. Słowem jest co robić!

Zamierzacie zgarnąć spróbować swoich sił w walce ze skagami, bandytami i innym ścierwem pustkowi? Dajcie nam znać w komentarzach!

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok