Po 23 edycjach Przystanek Woodstock zmienia nazwę

fot. Natalia Nazar
Podczas konferencji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbyła się 8 marca 2018 roku, nie tylko dowiedzieliśmy się, ile fundacja zebrała podczas 26. Finału. Ostatnią informacją, jaką podał Jurek Owsiak, było to, że po 23 edycjach festiwal Przystanek Woodstock zmienia swoją nazwę.

Najpiękniejszy Festiwal Świata, bo tak potocznie mówi się o Przystanku Woodstock, odbędzie się planowo – czyli tak jak zapowiadano w dniach 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Nie zmieniła się jego formuła, dalej nie będzie to impreza biletowana. Jedyne, co uległo zmianie, to jego wieloletnia nazwa. Od dzisiaj festiwal ten oficjalnie nazywać się będzie „PolAndRock Festival”. Wszystko wynika z tego, że agencja, która zajmowała się dotychczas nazwą “Woodstock” zmieniła swoje podejście do wykorzystywania tej marki. Organizatorzy polskiego Przystanku Woodstock zostali zmuszeni do stworzenia czegoś nowego, do czego nikt nie będzie rościł sobie praw autorskich.
Organizatorzy liczą na to, że nazwa się przyjmie, a stali bywalcy dalej będą chętni do tego, aby przyjeżdżać na festiwal. Poza wprowadzeniem nowej jego nazwy, nie zmienia się zupełnie nic.
https://www.facebook.com/PolAndRockFestival/

PolAndRock Festival

Przypominamy, że na nadchodzący PolAndRock Festival zostało ogłoszonych już całkiem sporo zespołów: Lao CheArch EnemyThe Inspector CluzoGoo Goo Dolls, Booze & Glory, Blues PillsBig Mountain, Balkan Beat Box, Bubliczki, Pablopavo, Warsaw Village Band/Kapela ze Wsi Warszawa, Na górze, Wszyscy Byliśmy Harcerzami oraz ZENEK.

Z kim widzimy się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 3-5 sierpnia?