Goo Goo Dolls wystąpią na Przystanku Woodstock!

Mamy kolejne ogłoszenie zagranicznej gwiazdy tegorocznego najpiękniejszego festiwalu świata – Goo Goo Dolls wystąpią na Przystanku Woodstock!

Zespół Goo Goo Dolls powstał w 1985 roku w amerykańskim mieście Buffalo. W jego skład wchodzą Johnny Rzeznik i Robby Takac – założyciele zespołu. Na początku nazywali się Sex Maggots, ale nazwa ta nie przypadła do gustu menedżerowi klubu, w którym mieli zagrać koncert. Pierwszą płytę wydali w 1987 roku – był to krążek Goo Goo Dolls. Jednak największy rozgłos przyniósł im wydany w 1995 singiel Name z płyty A Boy Named Goo. Panowie na koncie mają 11 albumów, ostatni – Boxes – wydany został w 2016 roku. Jednym z singli promujących to wydawnictwo jest utwór So Alive.

Jednak największym przebojem, z którym zespół kojarzony jest najbardziej, jest utwór Iris z muzyki do filmu Miasto aniołów.

 

Goo Goo Dolls wystąpią na Przystanku Woodstock!

Panowie pojawią się na scenie 2 sierpnia o 1:40, w czwartek, czyli pierwszego dnia festiwalu. Na chwilę obecną potwierdzone jest to, że na Przystanku Woodstock, który odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 3-5 sierpnia, wystąpią Lao CheArch Enemy oraz The Inspector Cluzo.

 

A w 2017 było tak: oto nasza galeria zdjęć.

 

fot. teamrock.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here