Wyjątkowy koncert Brodki w Katowicach!

koncert Brodki w Katowicach

Lato 2020 jest inne niż wszystkie inne. Największe imprezy plenerowe musiały zostać odwołane, a planowane są wyłącznie mocno limitowane wydarzenia. Żeby choć trochę umilić te wyjątkowo ciężkie czasy, powstał cykl koncertów Lato w Plenerze. Jedną z gwiazd projektu będzie Brodka! 

Lato w Plenerze: Brodka

Brodka to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych wyróżnień. Tego lata artystka zagra zaledwie cztery koncerty, wiec zdecydowanie warto wziąć udział w tym wydarzeniu! Koncert Brodki w Katowicach odbędzie się 26.08.2020 roku na dziedzińcu Fabryki Porcelany. Będzie to kolejny koncert w ramach katowickiego cyklu Lato w Plenerze, którego organizatorem jest agencja koncertowa Winiary Bookings. Wśród gwiazd, które wystąpią w Katowicach znajdują się m.in. Sanah, Karaś/Rogucki, Paweł Domagała, Sonbird czy Zamilska. 

Brodka
26.08.2020 / godz. 20:00
Katowice / P23, dziedziniec Fabryki Porcelany

Bilety na koncert Brodki w Katowicach

Bilety na limitowany koncert artystki są jeszcze dostępne! Wejściówki w pierwszej puli kosztują 89 zł. W kolejnej puli za bilet będzie trzeba zapłacić o 10 zł więcej. Zachęcamy do zakupu biletów wyłącznie z autoryzowanych punktów sprzedaży. Szczególnie mocno polecamy portale: Biletomat.plGoing., Empik BiletyeBilet oraz Eventim. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings

Brodka powróci z nowym albumem! 

Brodka to bez wątpienia jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Na swoim koncie ma 4 albumy, z czego ostatni, Clashes, wydany został w 2016 roku. Za jego produkcję odpowiada Noah Georgeson – amerykański muzyk, producent muzyczny i zdobywca nagrody Grammy, znany ze współpracy z takimi artystami jak m.in. Charlotte Gainsbourg, The Strokes czy Cate Le Bon. Płyta uzyskała status platynowej i promowana była licznymi koncertami, również poza granicami kraju – m.in. na brytyjskim The Great Escape Festival czy czeskim Colours of Ostrava. Aktualnie artystka pracuje nad nową muzyką, którą zamierza podzielić się z fanami jeszcze w tym roku. Być może podczas koncertu w Katowicach usłyszymy jakieś premierowe kompozycje? Trzymamy kciuki!