Wyjątkowe ogłoszenie! Thom Yorke na Open’erze!

Sezon festiwalowych ogłoszeń powoli się rozkręca. Całkiem niedawno organizatorzy Open’er Festival ogłosili Taylor Swift, a dziś poznaliśmy kolejnego wyjątkowego artystę. W Gdyni wystąpi Thom Yorke!

Thom Yorke zagra na Open’erze!

Była pierwsza liga muzyki pop, teraz przyszła pora na bardziej alternatywne ogłoszenie! Na solowy występ Thoma Yorke’a wielu czekało z utęsknieniem. Trasa koncertowa Tomorrow’s Modern Boxes będzie miała swój przystanek w Gdyni 1 lipca 2020. Legendarny Thom Yorke na Open’erze będzie promował swój doskonale przyjęty album Anima. Trzeba przyznać, że ekipa Alter Art stanęła na wysokości zadania. Na takie ogłoszenia czekaliśmy! Muzyk kilka lat temu doskonale zaprezentował się w Gdyni na koncercie Radiohead, wierzymy, że nie inaczej będzie podczas występu solowego.

Open’er Festival 2020 – czego możemy się spodziewać?

Przyszłoroczna edycja Open’er Festival po raz kolejny odbędzie się w Gdyni na terenie Lotniska Gdynia-Kosakowo. Czterodniowa impreza odbędzie się w dniach 01-04.07.2020. Pierwsze ogłoszenia zapowiadają kolejną, niezapomnianą edycję. Po za atrakcjami muzycznymi, możemy spodziewać się masy dodatkowych atrakcji. Co roku w Gdyni odbywają się pokazy teatralne, prężnie działa strefa kina, a dużym zainteresowaniem cieszą się również wystawy muzealne i pokazy mody. Ciężko na ten moment prorokować jacy artyści mogą pojawić się na przyszłorocznej edycji, ale jakiś czas temu pokuliliśmy się napisać o kilku wykonawcach, których występ nie jest całkowicie niemożliwy. Macie jakieś wymarzone występy?

Edycja 2019 była bardzo udana, czy Open’er 2020 bę∂zie lepszy?

OPEN’ER FESTIVAL 2020 

TAYLOR SWIFT x THOM YORKE TOMORROW’S MODERN BOXES 

Open’er Festival 2020 – bilety

Aktualnie w sprzedaży są dostępne bilety z puli Early Bird. Bilety w tej cenie będą dostępne do 16.12.2019 lub do jej wyczerpania (co jest bardzo prawdopodobne!). Cena czterodniowego karnetu wynosi 539 zł, za opcję z polem namiotowym wynosi 639 zł. Kupić można również karnety weekendowe – 419 zł oraz jednodniowe wejściówki w cenie 299 zł. Bilety zakupicie za pośrednictwem strony internetowej festiwalu.

Przeczytaj naszą relację z tegorocznej edycji Open’er Festival. Liczymy, że równie dobrze będziemy bawili się w przyszłym roku!

Festiwalowy alfabet – Relacja z Open’er Festival 2019