The Gardener & The Tree na jedynym koncercie w Polsce!

The Gardener & The Tree

Już w kwietniu w warszawskiej Hydrozagadce wystąpi jeden z najciekawszych zespołów ze Szwajcarii The Gardener & The Tree. Zespół wykonuję muzykę indie folk, a podczas koncertów w Niemczech elektryzował zebraną publiczność. Teraz przyjdzie czas na Polskę!  

Koncert w Polsce!

Występ kapeli zapowiada się wyjątkowo interesująco. Jesteśmy przekonani, że będzie to fantastyczne przeżycie! Bilety w cenie 59 zł są do nabycia na portali biletowym Eventim. Organizatorem koncertu jest agencja FKP Scorpio.

THE GARDENER & THE TREE
21.04.2021 HYDROZAGADKA, WARSZAWA

Wielka popularność w Niemczech

W ostatnich latach zespół konsekwentnie podbijał scenę muzyczną Szwajcarii, stając się jednym z najważniejszych towarów eksportowych tego kraju. Ich koncerty wypełniają po brzegi nie tylko rodzime kluby, ale zespół ma już na swoim koncie trzy, prawie wyprzedane trasy koncertowe w Niemczech. Udało im się zachwycić publiczność w trakcie tak znanych festiwali, jak Hurricane czy Southside.

The Gardener & The Tree hipnotyzują fanów niepowtarzalnym brzmieniem indie folk, a także wyjątkowym głosem frontmana Manuela Feldera. Na pierwszy rzut oka wyglądem przypomina on trochę łobuza z ostatniej ławki, z którym lepiej nie zadzierać i zachować przyjacielskie relacje. Barwa jego głosu w połączeniu z instrumentami kolegów z zespołu tworzą niezwykłą symbiozę, co daje nieodparte wrażenie, że zamiast chodzić do szkoły, grali ze sobą od urodzenia.

W oczekiwaniu na koncerty i nowy materiał 

To wszystko sprawia, że The Gardener & The Tree to już nie tylko lokalna kapela i często trzeba się naprawdę pospieszyć, aby kupić bilet na ich koncert. Zespół dość intensywnie pracował w swoim studiu w trakcie wymuszonej przez pandemię przerwy w koncertowaniu. To tylko wzmaga niecierpliwe oczekiwanie fanów, aż wyjdą na scenę, aby zaprezentować na żywo nie tylko znane od dawna utwory, ale także zupełnie nowy materiał.