Teledysk od The Smashing Pumpkins

Teledysk od The Smashing Pumpkins

Światło dzienne ujrzał właśnie nowy teledysk od The Smashing Pumpkins promujący kolejny album zespołu. Czy wydanie, na które czeka tak wiele fanów okaże się strzałem w dziesiątkę?

The Smashing Pumpkins to amerykańska grupa rockowa, która powstała dokładnie 30 lat temu w Chicago. W jubileuszowym 2018 roku członkowie formacji podjęli przełomową decyzję i postanowili reaktywować zespół. W czerwcu, po powrocie do kultowego składu, pojawił się ich pierwszy singiel, a miesiąc później ruszyli w trasę koncertową. Z pierwotnego składu pozostali Billy Corgan, James Iha i Jimmy Chamberlain, odeszła jedynie basistka – D’arcy Wretzky. Podczas trwania trasy, 2 sierpnia miał miejsce specjalny występ z okazji 30-lecia zespołu. Na koncercie w PNC Bank Arts Center wraz z nimi wystąpiło kilku znanych gości, m.in. Courtney Love, frontman Deftones – Chino Moreno, czy też Mark McGrath. W roli supportu zaprezentował się zespół Metric.

Nowy klip

Najnowszy teledysk od The Smashing Pumpkins powstał do utworu Silvery Sometimes (Ghosts). Promuje on najnowszą płytę grupy, która pojawi się na rynku muzycznym już w listopadzie. Zespół przedpremierowo wydał również, kilka miesięcy temu singiel Solara, jednak nie stworzyli do niego teledysku. Zarówno teledysk do Silvery Sometimes (Ghosts), jak i sama piosenka robi fantastyczne wrażenie i stanowi świetny przedsmak kolejnego wydawnictwa. Poniżej znajdziecie do niego link, sprawdźcie i oceńcie go sami:

Powrót po latach

Nowy album nosi tytuł Shiny and Oh So Bright, Vol. 1 / LP: No Past. No Future. No Sun. Jest przełomowym momentem, na który z niecierpliwością czekają fani The Smashing Pumpkins. Mimo iż wielokrotne zmiany członków zespołu zniechęciło do nich wiele osób, to powrót do niemalże pierwotnego składu przywrócił im nadzieję na powrót oryginalności grupy. Wydawnictwo trafi do sprzedaży dokładnie 16 listopada i ukaże się nakładem Napalm Records.

Tak prezentuje się tracklista płyty:
  1. Alienation
  2. Travels
  3. Silvery Sometimes (Ghosts)
  4. Solara
  5. With Sympathy
  6. Marchin’ On
  7. Knights of Malta
  8. Seek and You Shall Destroy

 


źródło: facebook.com/smashingpumpkins

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here