Szczegóły nowego albumu Tove Lo “Sunshine Kitty”

To będzie czwarty album w karierze Szwedzkiej piosenkarki Tove Lo. Co wiemy o Sunshine Kitty?

Sunshine Kitty 

Premiera albumu już 20 września. Poznaliśmy  4 piosenki z albumu Glad He’s Gone, Bad As The Boys z Almą, Jacques z Jax Jones i Really Don’t Like U z samą Kylie Minogue.

Szczegóły albumu

W wywiadzie dla magazynu Gay Times artystka zdradziła, że jej nowy krążek będzie zdecydowanie bardziej “wesoły” niż poprzednie albumy

Możemy tutaj znaleźć kilka klubowych hitów, ale część utworów jest bardziej akustyczna. Może to dlatego, że podczas tworzenia albumu mieszkałam w LA, albo to że jestem w szczęśliwym związku – albo po prostu, że jestem szczęśliwa!

Krążek został nagrany w Los Angeles i Szwecji. Ma reprezentować nowy rozdział w życiu piosenkarki, wyróżniający się ogromną pewnością siebie i mądrością. Z informacji, które Tove Lo podała prasie album jest

Napisany o kobiecej sile, lecz z pozytywnego i szczęśliwego punktu widzenia

Sunshine Kitty ma mocno różnić się od ostatniego albumu piosenkarki – Lady Wood:

Gdy pisałam “Lady Wood” byłam przepełniona strachem. Rok wcześniej miałam operację strun głosowych. Śpiewałam od 14-ego roku życia. Po operacji miałam wrażenie, że muszę zacząć od nowa. Cały czas martwiłam się o to, czy z moim głosem wszystko jest w porządku. Bardzo długo zajęło mi oswojenie się z tymi myślami. Złamane serce i aklimatyzacja z życiem wśród fleszy trochę trwała. W końcu poczułam, że znalazłam się w miejscu, w którym czasem muszę podjąć dziwne wyzwania, ale czuje się z tym w porządku. Rozumiem, dlaczego muszę uzewnętrzniać to czego potrzebuje. Jestem wrażliwa ale nie jestem zła. Czuje się szczera emocjonalnie – i szczęśliwa.

https://www.instagram.com/p/B1wYkgfAECZ/

 

Sunshine Kitty Tracklista

 1. Gritty Pretty (intro)
 2. Glad He’s Gone
 3. Bad As The Boys feat. Alma
 4. Sweettalk My Heart
 5. Stay Over
 6. Are U Gonna Tell Her? feat. MC Zaac
 7. Jacques feat. Jax Jones
 8. Mateo
 9. Come Undone
 10. Equally Lost feat. Doja Cat
 11. Really Don’t Like You feat. Kylie Minogue
 12. Shifted
 13. Mistaken
 14. Anywhere U Go

 

Tove Lo

A właściwie Ebbe Tove Elsa Nilsson to szwedzka piosenkarka i autorka tekstów. Najbardziej znana jest z wydanego w 2014 roku hitu Habits. Na swoim koncie ma 3 albumy – Queen Of The Clouds (2014), Lady Wood (2016) i Blue Lips (2017).

Nicki Minaj wycofuje się z show-biznesu