Nowy album Tove Lo w drodze!

Szwedzka piosenkarka Tove Lo zapowiada czwarty w  swojej karierze album i dzieli się z fanami singlem z nadchodzącego krążka.

Glad He’s Gone

Nowy album promuje piosenka Glad He’s Gone wydana tego lata. Piosenka opisuje koniec związku przyjaciółki Tove Lo. Do singla nagrano teledysk. Skąd pomysł na taku utwór? Tove Lo tłumaczy:

Każdy z nas był po obu stronach zerwania, podczas którego nasi znajomi muszą organizować nam motywacyjne mowy. I wszyscy dobrze wiemy, jak to wspaniale odzyskać swoją przyjaciółkę lub przyjaciela, gdy już zostawią tych idiotów.

Sunshine Kitty

Tove Lo zdradziła również tytuł nadchodzącego albumu – Sunshine Kitty. Krążek został nagrany w Los Angeles i Szwecji. Ma reprezentować nowy rozdział w życiu piosenkarki, wyróżniający się ogromną pewnością siebie i mądrością. Z informacji, które Tove Lo podała prasie album jest

Napisany o kobiecej sile, lecz z pozytywnego i szczęśliwego punktu widzenia

Na razie nie ma oficjalnej daty premiery albumu, ani tracklisty. Podobno krążek ma ujrzeć światło dzienne we wrześniu 2019 roku. Sunshine Kitty ma się mocno różnić od poprzedniego albumu – Lady Wood.

Gdy pisałam “Lady Wood” byłam przepełniona strachem. Rok wcześniej miałam operację strun głosowych. Śpiewałam od 14-ego roku życia. Po operacji miałam wrażenie, że muszę zacząć od nowa. Cały czas martwiłam się o to, czy z moim głosem wszystko jest w porządku. Bardzo długo zajęło mi oswojenie się z tymi myślami. Złamane serce i aklimatyzacja z życiem wśród fleszy trochę trwała. W końcu poczułam, że znalazłam się w miejscu, w którym czasem muszę podjąć dziwne wyzwania, ale czuje się z tym w porządku. Rozumiem, dlaczego muszę uzewnętrzniać to czego potrzebuje. Jestem wrażliwa ale nie jestem zła. Czuje się szczera emocjonalnie – i szczęśliwa.

https://www.instagram.com/p/ByQel4_l3M1/

 

Tove Lo

A właściwie Ebbe Tove Elsa Nilsson to szwedzka piosenkarka i autorka tekstów. Najbardziej znana jest z wydanego w 2014 roku hitu Habits. Na swoim koncie ma 3 albumy – Queen Of The Clouds (2014), Lady Wood (2016) i Blue Lips (2017).

 

The Mercury Prize 2019 – nominacje

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here