Steez83 rusza w trasę DJ-ską – znamy daty setów!

Fot. Piotr Pytel

Piotr Szulc, znany szerszej publiczności pod pseudonimem Steez to jeden z najbardziej zapracowanych muzyków polskiej branży muzycznej. Znany jest wśród swoich odbiorców głównie jako producent i współtwórca duetu PRO8L3M, który niezmiennie od lat przyciąga tłumy na swoje koncerty, a jednocześnie dopieszcza słuchaczy kolejnymi premierami swoich płyt.

Korzystając z dłuższego okresu pobytu w Polsce artysta postanowił wrócić do swoich DJ-skich korzeni i pokazać publice swoją klubową selekcję. Fani mają się z czego cieszyć, ponieważ od 1 sierpnia Steez83 wystąpi z muzycznymi setami m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu oraz w Gdańsku. Gdzie konkretnie? Szczegółowy harmonogram występów wstawiamy poniżej:

01.08 – Kraków, Hotel Poleski & Prozak 2.0 afterparty
08.08 – Gdańsk, Ulica Elektryków
14.08 – Wrocław, Nocny Targ Tęczowa
15.08 – Warszawa, newonce.bar
29.08 – Poznań, Nocny Targ Towarzyski

Co przygotował dla nas Steez83?

Jakiej muzyki mogą spodziewać się fani w DJ-setach organizatora Rap History Warsaw? Trafnym tropem będzie selekcja, jaką Steez83 ukazuje cyklicznie na antenie newonce.radio w swojej autorskiej audycji Audiencja. Nie zabraknie zatem nowoczesnych brzmień klubowych nawiązujących do rapowych utworów PRO8L3M i czegoś na kształt współczesnej muzyki tanecznej.

fot. Piotr Pytel

Steez83 czeka na Ciebie!

Zachęcamy zatem do skorzystania z okazji i wzięcia udziału w wybranym muzycznym show! Do wyboru macie kilka miast, więc warto zarezerwować sobie czas oraz posłuchać przygotowanych przez niego nowości.


Jeśli jeszcze nie słyszeliście nowego singla Billie Eilish, koniecznie to zróbcie klikając w artykuł My future – nowy singiel od Billie Eilish!