Skład festiwalu Synestezje 2020

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie organizatorów festiwalu

Festiwal Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo odbędzie się w tym roku online z wiadomych przyczyn. Poniżej możecie poznać cały program.

19 listopada 2020 roku rozpocznie się ósma edycja festiwalu Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo – koncerty, konkursy muzyczne, wystawy, prelekcje i spotkania z artystami.

Zapoznanie się z programem koncertowym

Podczas tegorocznych wydarzeń na scenie klubu Studio w Krakowie – wystąpi Skubas ze swoim najnowszym albumem Duch, który opowiada o życiu faceta po przejściach, ale już mniej skonfliktowanego ze światem. Renata Przemyk i Mężczyźni to projekt z okazji 30-lecia twórczości artystycznej wokalistki. W Krakowie razem z artystką wystąpi John PorterBuslav oraz Leski. Sobotę spędzimy razem z rodziną Waglewskich, którzy w ramach kolektywu Waglewski Fisz Emade zaprezentują dobrze przyjęty album Duchy ludzi i zwierząt. Przed koncertem każdy będzie mógł usłyszeć młodych i zdolnych muzyków, którzy zmierzą się w konkursie muzycznym. Jedną z nagród jest występ podczas finałowego koncertu, na który Meek, Oh Why? przygotował coś specjalnego! Podczas koncertu usłyszymy utwory, które dotąd nie miały okazji pojawić się połączeniu z obrazem.

Więcej niż koncerty

Ale Synestezje, to nie tylko Muzyka! To również Słowo i Plastyka, a o wszystkim z tym związanym porozmawiają w czwartkowy wieczór podczas panelu dyskusyjnego, w którym wziąć udział będzie mógł każdy po drugiej stronie ekranu. Wszystkie wydarzenia będą transmitowane bez opłat na kanale YouTube klubu Studio.

Aktualny program

21.11.2020 godzina 13:00 – Synestezje: Konkurs muzyczny
Będziecie oglądali?