Nowy teledysk Ariany Grande do piosenki 34+35

17 listopada do sieci trafił nowy teledysk Ariany Grande do piosenki 34 + 35 z jej najnowszego albumu Positions. W klipie artystka wciela się we współczesną wersję Dr. Frankensteina i stwarza lalkę erotyczną w wersji robota.

Został stworzony mini-film science fiction. W teledysku występują przebitki, gdzie Ariana Grande tańczy w stylu lat 60. pośród kropek, co trochę przypomina nam erę Countdown Beyonce. Klip bezpośrednio nawiązuje do serii filmów Austin Powers i seksownych fembotów. Piosenkarka tworzy żeńską armię androidów, które pod prowokacyjnymi ubraniami ukrywają zabójczą broń, mając na celu skuszenie ofiary.

Niektórym trzeba tłumaczyć

Klip idealnie odzwierciedla tekst piosenki, dlatego zbytnio nie trzeba doszukiwać się drugiego dna. Jednak dla tych, którzy nie zrozumieli przekazu, pod koniec piosenki dodano wskazówkę: po prostu dodaj ze sobą liczby. Można dostrzec, że styl retro jest tematem przewodnim nowej ery artystki. Reżyserią teledysku zajął się Director X, Julien Christian Lutz, który współpracował między innymi z Drake, Kanye West i Jay-Z.