Polska wokalistka, Renata Przemyk, wraca po krótkiej przerwie do koncertowania z dwoma projektami.
Koncerty Renaty Przemyk to tak naprawdę dwie trasy. Jedna z nich promuje muzyczne, jubileuszowe wydawnictwo wydane we wrześniu dwa lata temu – Renata Przemyk i Mężczyźni. Zaś druga to tradycyjna, akustyczna trasa zatytułowana Przemyk Akustik Kwartet.
Kalendarium
Aktualny spis koncertów artystki prezentuje się następująco:
- 18 września – Aleksandrów Łódzki (Renata Przemyk i Mężczyźni)
- 22 września – Przemyśl (Przemyk Akustik Kwartet)
- 8 października – Marki (Przemyk Akustik Kwartet)
- 22 października – Przecław (Przemyk Akustik Kwartet)
- 23 października – Radom (Przemyk Akustik Kwartet)

![Trivium roznieśli Progresję! [relacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-202-218x150.jpg)
![Breaking Benjamin po raz pierwszy w Polsce [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/773A7661-obrobione-1600-2-218x150.jpg)
![Trzy oblicza elektroniki na Malta Festival: The Blaze, HAAi i Worakls [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/The-Blaze-Haai-Worakls-fot.-Natalia-Nazar-18-218x150.jpg)