Polski zespół Na Górze opublikował najnowszy teledysk z ostatnio wydanej płyty Rewolucja.
Muzyczny wideo-klip powstał do utworu Zanurzam się, w którym gościnnie słyszymy Renatę Przemyk. Całość to efekt przedsięwzięcia Stowarzyszenia Na Górze – Puszczeni na głębokie wody. Za realizację teledysku odpowiada Kamil Adamczyk. Pozostałe ujęcia wykonali Grzegorz Marciniak, Krzysztof Trawiński i Sławomir Orzełek. Realizacja nagrań odbyła się w Garażownia Studio, a za produkcję odpowiada Longin Lo Bartkowiak. Projekt został dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
Teledysk być może już kiedyś widzieliście, bo powstał do innej wersji tego utworu, nagranego w ramach przedsięwzięcia (…) trzy lata temu. Tworząc w ubiegłym roku płytę Rewolucja, zaproponowaliśmy tę piosenkę Renacie, a ona chętnie się zgodziła.

![Trivium roznieśli Progresję! [relacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-202-218x150.jpg)
![Breaking Benjamin po raz pierwszy w Polsce [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/773A7661-obrobione-1600-2-218x150.jpg)
![Trzy oblicza elektroniki na Malta Festival: The Blaze, HAAi i Worakls [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/The-Blaze-Haai-Worakls-fot.-Natalia-Nazar-18-218x150.jpg)