7 maja 2022 roku w Centrum Kultury w Izabelinie swój akustyczny koncert dała Renata Przemyk.
Artystka zagrała dla pełnej publiczności z trzema muzykami – Jackiem Bieleckim, Piotrem Wojtanowskim i Grzegorzem Palką w ramach projektu Przemyk Akustik Kwartet. Był to intymny koncert złożony z wyjątkowych utworów wokalistki, zaaranżowany właśnie na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej. Przemyk Akustik Kwartet to jeden z dwóch projektów z okazji trzydziestolecia pracy artystycznej. W trakcie koncertów mogliśmy usłyszeć takie utwory, jak Zona, Blizna, Ile kosztuje miłość, Kochana czy Babę zesłał Bóg.
































![Trivium roznieśli Progresję! [relacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-202-218x150.jpg)
![Breaking Benjamin po raz pierwszy w Polsce [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/773A7661-obrobione-1600-2-218x150.jpg)
![Trzy oblicza elektroniki na Malta Festival: The Blaze, HAAi i Worakls [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/The-Blaze-Haai-Worakls-fot.-Natalia-Nazar-18-218x150.jpg)