Muzyczna propozycja do sprzątania

0
382
fot. pixabay

Sprzątanie jest nieodłącznym elementem naszego życia. W czystej przestrzeni łatwiej i przyjemniej się funkcjonuje, ale żeby umilić nam dążenie do czystości, warto jest posłuchać dobrej muzyki.

Jak sprzątanie, tak i muzyka może stać się naszą codziennością. Muzyka jest na tyle uniwersalna, że można jej słuchać podczas każdej czynności wykonywanej przez nas. Tą czynnością może być również sprzątanie. Na tę okazję warto jest mieć wcześniej przygotowaną playlistę. Jakie utwory warto dodać do takiego zestawienia?

bad guyBillie Eilish

Ta 20-letnia artystka osiągnęła zdecydowanie wielki sukces. Mnóstwo sprzedanych płyt i otrzymanych nagród – to wszystko przełożyło się na ogromne wyniki i wyświetlenia, przez które większości osobom jej muzyka jest dobrze znana. Singiel bad guy swoją premierę miał 29 marca 2019 roku i promował debiutancki album artystki When We All Fall Asleep, Where Do We Go?. bad guy przyjął się jako wielkie powodzenie, ponieważ dostał się na szczyty listów przebojów wielu krajów, a w Polsce otrzymał status diamentowej płyty.

D.M.B. A$AP Rocky

Ten singiel pojawił się zaledwie kilka dni temu, dokładnie 5 maja na platformach streamingowych. Charakter utworu dobrze wpisuje się w nasze okoliczności, ponieważ piosenka nie jest ani za wolna, ani za szybka. Rytmicznie może ułatwiać nam wykonywania ruchów szczotką lub odkurzaczem.

Beware Big Sean

Kto nie lubi śpiewać? Beware jest jednym z tych utworów, do którego można sobie nawet podśpiewywać. Beware jest dosyć starym utworem, ponieważ ma już 9 lat, ale w dalszym ciągu jest aktualny i na czasie.

Collard GreensSchoolboy Q ft. Kendrick Lamar

Bardzo wpadająca w ucho piosenka na pewno przyśpieszy nam czas spędzony na sprzątaniu. Podobnie jak Beware, utwór ma już 9 lat.

Baby’s on Fire Die Antwoord

Zachowując ,,skoczny” klimat poprzednich utworów, teraz w słuchawkach leci Baby’s on Fire od Die Antwoord. Południowoafrykańska grupa ma wiele specyficznych utworów, które mogą nas ożywić. Do przeróżnych aktywności fizycznych zespół Die Antwoord jak najbardziej się nadaje.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments