20 listopada 2021 roku w Brzeskim Centrum Kultury i Historii “Wahadło” swój akustyczny koncert dała Renata Przemyk.
Artystka zagrała dla pełnej publiczności z trzema muzykami – Jackiem Bieleckim, Piotrem Wojtanowskim i Piotrem Bogutynem w ramach projektu Przemyk Akustik Kwartet. Był to intymny koncert złożony z wyjątkowych utworów wokalistki, zaaranżowany właśnie na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej. Przemyk Akustik Kwartet to jeden z dwóch projektów z okazji trzydziestolecia pracy artystycznej. W trakcie koncertu mogliśmy usłyszeć takie utwory, jak Zona, Blizna, Ile kosztuje miłość, Kochana, czy Babę zesłał Bóg.






























![Trzy muzyczne światy, jeden wieczór. MARO, Devendra Banhart i Benjamin Clementine na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/MARO-Devendra-Banhart-i-Benjamin-Clementine-Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-29-218x150.jpg)

![Barry Stock (Three Days Grace): Jesteśmy na scenie od lat i mamy się dobrze [wywiad]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Summer-Punch-Festival-piatek-fot.-Natalia-Nazar-115-218x150.jpg)