Rekordowy koncert Bass Astral x Igo | Poznań! [fotorelacja]

Bass Astral x Igo w Poznaniu
fot. Natalia Nazar

Nadszedł w końcu czas na stolicę Wielkopolski! Nie minął rok od ich ostatniego koncertu, a Bass Astral x Igo znów zagrali w Poznaniu.  Co najważniejsze: są w niesamowicie dobrej formie. Koncert odbył się w wypełnionej po brzegi Arenie 12 kwietnia 2019 roku – było bardzo widowiskowo!

Koncert Bass Astral x Igo rozpoczął się prawie o 21, z malutkim opóźnieniem Poznań mógł się przekonać, jak wielką siłę ma elektroniczny duet. Już pierwsze dźwięki pomogły zapomnieć o zawieszeniu działalności zespołu na pół roku. Widać na pierwszy rzut oka, że nie zmarnowali tego czasu, wrócili silniejsi – znowu złapali wiatr w żagle!

Bass Astral x Igo w Poznaniu | fotorelacja

 

Rekordowy koncert Bass Astral x Igo w Poznaniu

W trakcie dwugodzinnego seta mogliśmy posłuchać dobrze znanych nam wszystkim kawałków duetu, ale nie zabrakło świeżego materiału. Mogliśmy się pobawić przy dźwiękach dwóch nowych utworów, które pojawią się na płycie. Z tego, co powiedział Igor, jeszcze długo na nią poczekamy, ale już możemy stwierdzić, że zapowiada się naprawdę świetnie. Poza rewelacyjnym setem, który zaserwowali nam Bass Astral x Igo w Poznaniu, mieliśmy jeszcze okazję oglądać wizualizacje i grę świateł. Wszystko idealnie przygotowane, robiło niesamowite wrażenie.

Możemy powiedzieć, że Poznań dla duetu jest wyjątkowym miejscem. Igo wspominał, jak to rozpoczęła się przygoda chłopaków z muzyką elektroniczną, a pierwszy ich koncert w tym właśnie gatunku miał miejsce w stolicy Wielkopolski. Niesamowite jest też to, że 13 kwietnia 2019 roku będzie również datą, kiedy pierwszy raz zagrali przed tak dużą publicznością – mając oczywiście na uwadze koncerty, które sami organizowali.

Kasia Tontor

Podobnie jak to miało miejsce przed koncertem Clock Machine w Klubie u Bazyla 14 marca 2019 roku, przed Bass Astral x Igo w Poznaniu wystąpiła Kasia Tontor. Dziewczyna jest wszechstronnie uzdolniona, ma piękny głos, którym zaczarowała poznańską publiczność. Jej koncert, chociaż bardzo krótki, pozwolił fanom duetu na przygotowanie na nadchodzące show elektronicznego duetu.