Rekordowy koncert Bass Astral x Igo | Poznań! [fotorelacja]

Bass Astral x Igo w Poznaniu
fot. Natalia Nazar

Nadszedł w końcu czas na stolicę Wielkopolski! Nie minął rok od ich ostatniego koncertu, a Bass Astral x Igo znów zagrali w Poznaniu.  Co najważniejsze: są w niesamowicie dobrej formie. Koncert odbył się w wypełnionej po brzegi Arenie 12 kwietnia 2019 roku – było bardzo widowiskowo!

Koncert Bass Astral x Igo rozpoczął się prawie o 21, z malutkim opóźnieniem Poznań mógł się przekonać, jak wielką siłę ma elektroniczny duet. Już pierwsze dźwięki pomogły zapomnieć o zawieszeniu działalności zespołu na pół roku. Widać na pierwszy rzut oka, że nie zmarnowali tego czasu, wrócili silniejsi – znowu złapali wiatr w żagle!

Bass Astral x Igo w Poznaniu | fotorelacja

 

Rekordowy koncert Bass Astral x Igo w Poznaniu

W trakcie dwugodzinnego seta mogliśmy posłuchać dobrze znanych nam wszystkim kawałków duetu, ale nie zabrakło świeżego materiału. Mogliśmy się pobawić przy dźwiękach dwóch nowych utworów, które pojawią się na płycie. Z tego, co powiedział Igor, jeszcze długo na nią poczekamy, ale już możemy stwierdzić, że zapowiada się naprawdę świetnie. Poza rewelacyjnym setem, który zaserwowali nam Bass Astral x Igo w Poznaniu, mieliśmy jeszcze okazję oglądać wizualizacje i grę świateł. Wszystko idealnie przygotowane, robiło niesamowite wrażenie.

Możemy powiedzieć, że Poznań dla duetu jest wyjątkowym miejscem. Igo wspominał, jak to rozpoczęła się przygoda chłopaków z muzyką elektroniczną, a pierwszy ich koncert w tym właśnie gatunku miał miejsce w stolicy Wielkopolski. Niesamowite jest też to, że 13 kwietnia 2019 roku będzie również datą, kiedy pierwszy raz zagrali przed tak dużą publicznością – mając oczywiście na uwadze koncerty, które sami organizowali.

Kasia Tontor

Podobnie jak to miało miejsce przed koncertem Clock Machine w Klubie u Bazyla 14 marca 2019 roku, przed Bass Astral x Igo w Poznaniu wystąpiła Kasia Tontor. Dziewczyna jest wszechstronnie uzdolniona, ma piękny głos, którym zaczarowała poznańską publiczność. Jej koncert, chociaż bardzo krótki, pozwolił fanom duetu na przygotowanie na nadchodzące show elektronicznego duetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here