Piosenki na poprawę humoru

0
195
Piosenki na poprawę humoru
Image by Freepik

Gorszy nastrój zdarza się każdemu z nas. Zamiast jednak w tym trwać i dodatkowo się dobijać, warto spróbować jakoś to zmienić. Muzyka będzie tutaj idealnym rozwiązaniem. Poznaj piosenki na poprawę humoru

O tym, że muzyka ma naprawdę duży wpływ na nasz humor, przekonaliśmy się pewnie nie raz. Oddziałuje ona nie tylko na psychikę człowieka, ale także fizjologię. Może przywoływać różne wspomnienia i określone myśli. Właśnie dlatego świetnie stymuluje nasz nastrój. 

Pharrell Williams – Happy

Nie mogliśmy zacząć inaczej naszego zestawienia niż od piosenki Happy Pharrella Williamsa. Utwór ten jest w jakiś sposób subtelny, a jednocześnie pełny energii. Naprawdę trudno nie poczuć flow, słuchając go.

Meghan Trainor – Dear Future Husband

Meghan Trainor od lat święci triumfy, szczególnie w ostatnim czasie. Jej utwór Made you look ma ponad 132 miliony odsłon na YouTubie i jeszcze do niedawna był prawdziwym viralem na TikToku. Przygotowana przez nas propozycja ma aż 633 miliony wyświetleń i wcale się nie dziwimy. To energiczny, bardzo pozytywny utwór. Szczególnie do gustu może przypaść młodym dziewczynom, które snują wizje o swoim wymarzonym, przyszłym mężu, ale nie tylko. 

Lou Bega – Mambo No.5

Mambo No.5 to piosenka, która oryginalnie powstała jako wersja instrumentalna w 1949 roku. Do mainstreamu wniósł ją jednak niemiecki piosenkarz Lou Bega, równo 50 lat później. Choć piosenka ma obecnie 24 lata, wciąż cieszy się dużą popularnością. Trudno się dziwić, ponieważ te kubańskie rytmy nie tylko poprawiają nastrój, ale sprawiają, że noga sama chodzi.

Ava Max – So Am I

Ava Max to 29-latka, która obecnie cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego, jest niezwykle utalentowana. Jej piosenki często usłyszycie w największych rozgłośniach radiowych. Utwór So Am I to propozycja z 2019 roku. Warstwa muzyczna jest świetna, do tego sam tekst jest bardzo pozytywny i niesie ważny przekaz.

ABBA – Dancing Queen

ABBY chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To kultowy już zespół, a na kanwie ich piosenek powstał musical Mamma Mia!. Tak naprawdę każdy ich utwór to gwarancja dobrego humoru, a Dancing Queen to wręcz sztandarowy numer.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments