Papa Roach z podwójną niespodzianką dla fanów

Papa Roach - nowe utwory
fot. materiały prasowe

Rockowy zespół Papa Roach, na początku października wydał dwa premierowe utwory, które są nie lada gratką dla fanów kapeli. Zarówno Who Do You Trust?, jak i Renegade Music zostały także urozmaicone za sprawą przygotowanych teledysków.

Who Do You Trust? to numer z bezpośrednim, lecz bardzo mądrym i życiowym przesłaniem. Warto zastanowić się nad tym, komu ufamy w naszym życiu i czy aby ta ufność nie jest wykorzystywana przeciwko nam. Nikt nie odbierze nam możliwości samodzielnego myślenia i decydowania o własnym losie, toteż warto w szczególności zaufać samemu sobie i swoim umiejętnościom. Zaprezentowany teledysk świetnie obrazuje wspomnianą tematykę, a ogromną siłą utworu jest także jego muzyczna strona. Ostre, zadziorne gitary, pulsujące bębny i pełen buntu głos wokalisty robią bardzo dobre wrażenie.

Papa Roach – Who Do You Trust?

Równie potężnie brzmi drugi z zaprezentowanych przed tygodniem utworów, Renegade Music. Tutaj również nie sposób odmówić muzykom wyjątkowej energii, buntowniczego przesłania, a także naturalnego i bardzo udanego wykonania. Utwór rozpoczyna się stosunkowo subtelnie. Z każdą kolejną sekundą jednak przyśpiesza, aż do osiągnięcia niezwykle szybkiego tempa. Głos Jacoby Shaddixa brzmi bardzo świeżo. Za sprawą świetnego przekazu i utożsamiania się wokalisty z wyśpiewywanymi tekstami, można uwierzyć w każde jego słowo. Oczywiście i tutaj nie brakuje dobrych solówek gitarowych, które dobrze oddają klimat utworu.

Papa Roach – Renegade Music

Papa Roach to popularna na całym świecie, kalifornijska kapela łącząca w swojej muzyce takie style, jak: rock alternatywny, hard rock, metal alternatywny, nu metal, czy post grunge. Muzycy w dotychczasowej karierze wydali dziewięć albumów studyjnych, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad dziesięciu milionów egzemplarzy. Choć zespół oficjalnie nie zapowiedział nowego albumu, to bez wątpienia należy się go spodziewać w ciągu najbliższego roku, czy dwóch. Tymczasem Papa Roach aktywnie koncertuje, a członkowie zespołu uczestniczą także w innych projektach muzycznych. Wokalista Jacoby Shaddix niespełna miesiąc temu wystąpił gościnnie w utworze The Reckoning holenderskiego zespołu Within Temptation.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o