Kasia Lins wystąpi na Artus Festival

Kasia Lins wystąpi na Artus Festival
fot. Karol Łakomiec

9 października w Poznaniu wystartowała Wiersz Ostatni Tour. Jednym z punktów, które obejmuje trasa jest Toruń. Kasia Lins wystąpi na Artus Festival

W lutym 2018 roku odbyła się premiera polskiego debiutu Kasi Lins – Wiersza Ostatniego. Album utrzymany jest w charakterystycznego dla Kasi nostalgicznego alt popu. Jest to krążek przepełniony emocjami, na którym słuchać wiele harmonii wokalnych i gitar. Wydawnictwo to zostało bardzo dobrze odebrane przez środowisko muzyczne oraz słuchaczy i pozwoliło dotrzeć artystce do szerszego grona odbiorców. Dzięki temu miała już okazję wystąpić na Open’erze czy dołączyć do orzeźwiającej ekipy Spragnionych Lata. Teraz wyrusza w jesienną trasę koncertową by podbić jeszcze więcej serc.

Artus Festival jednym z przystanków na trasie

Koncert Kasi i jej zespołu rozpocznie toruński Artus Festival! Już 14 października Wiersz Ostatni wybrzmi w sali Dworu Artusa. Start koncertu przewidziano na godzinę 19.

Regularne ceny biletów na ten koncert wynoszą 25-30 zł. Jednak wyjątkowo z okazji dołączenia Artus Festivalu do akcji Toruń za poł ceny od 12 do 14 października będzie je można kupić o połowę taniej.

Artus Festival zaprasza!

Toruński festiwal na jedym koncercie się nie zakończy, będzie trwał ponad miesiąc! Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych wydarzeń, między innymi koncert Jazz Bandu Młynarski-Masecki, Leskiego czy Marceliny. Innymi atrakcjami są spotkania, warsztaty oraz wystawa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokładną rozpiską tegorocznej edycji Artus Festivalu. Informacje oraz sprzedaż biletów można znaleźć na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o