Obiecaj – przebojowy singiel Olgi Polikowskiej!

Olga Polikowska - Obiecaj

Olga Polikowska, jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia, zaprezentowała nowy singiel, który zwiastuje wydanie debiutanckiego albumu. Do piosenki Obiecaj, zaprosiła wyjątkowego gościa.

Olga Polikowska – Obiecaj

Obiecaj to kolejny już utwór utalentowanej artystki. Tym razem do współpracy zaprosiła niezwykle popularnego rapera – Gverilla. Nowy singiel to znakomita electro-popowa kompozycja, pełna charakteru i stylu, z którego słynie wokalistka. Utworu możecie posłuchać we wszystkich platformach streamingowych. Do piosenki powstał również teledysk. Obiecaj to kolejna po Szumie i Patrz, piosenka zapowiadająca debiutancki album Olgi. Wcześniej wydała EP-kę Blask, na której znalazło się sześć utworów i trzy wersje piano, w tym jej, jak dotychczas, największe przeboje, czyli Ulatuje, Od nowa oraz Musisz. Przy tym wydawnictwie współpracowała z takimi producentami jak Szatt, Urbański oraz Michał “Mamut” Sarapata. W tym roku, nakładem wytwórni Fonobo, wyda swój debiutancki album studyjny.

Zobacz teledysk do piosenki Obiecaj

Olga Polikowska przejmuje naszego Instagrama!

Nie będziemy ukrywali – twórczość Olgi Polikowskiej, bardzo nam przypasowała. Jej single od dłuższego czasu krążą, na redakcyjnych playlistach, a najnowsza piosenka na pewno będzie hitem! Tym bardziej cieszy nas fakt, iż już dzisiaj, w dniu premiery Obiecaj (02.04.2020r.), artystka przejmie nasz profil na Instagramie. W specjalnej relacji Olga opowie więcej o nowym singlu, pracy nad albumem oraz odpowie na Wasze pytania. Nie możecie tego przegapić!

Obserwuj Olgę Polikowską!

Wszelkie informacje o twórczości Olgi Polikowskiej znajdziecie na profilach artystki w serwisach Facebook oraz Instagram. Gorąco zachęcamy do obserwowania! Jeśli chcecie być na bieżąco, warto też polubić profile wytwórni Fonobo na Facebooku i YouTubie.

#SŁUCHAMPOLSKIEJMUZYKI

Bieżąca sytuacja mocno utrudniła normalne funkcjonowanie artystom, którzy zmuszeni byli do odwołania swoich koncertów. W geście solidarności, stworzyliśmy specjalną playlistę #SŁUCHAMPOLSKIEJMUZYKI. Poza twórczością Olgi Polikowskiej znajdziecie na niej również wielu innych, znakomitych twórców. Zachęcamy do obserwowania, słuchania i udostępniania. Przetrwajmy ten trudny okres razem!