Nowa skrzynka w CS:GO!

Prima aprilis to czas, kiedy wiele gier sieciowych organizuje specjalne wydarzenia. W League of Legends gracze dostali nowe skórki, w Pokemon GO szansę na zdobycie shiny Croagunka, a Valve w Counter Strike: Global Offensive dodało nową skrzynkę – Prisma 2.

Odkąd pojawiły się skiny w Counter Strike: Global Offensive, pojawiają się zarówno pozytywne jak i negatywne opinie na temat obecności skórek. Jedni uważają, że jest to zwykłe oszustwo, które ma na celu zarabiać na graczach jeszcze więcej, inni nie mają nic przeciwko, a nawet są za. Mimo faktu, że od lat skrzynie w CS:GO nie cieszą się dobrą opinią to wciąż wiele graczy je kupuje i liczy na szczęście.

Nowa skrzynia jest o tyle ciekawa, że zawiera prawie wszystkie najważniejsze bronie w grze. Mamy Glocka oraz P2000, M4A1-S i AK-47, a nawet Scouta z AWPą. Wśród licznych nowych skórek znalazła się też taka do Deagle’a. Moim zdaniem każdy z tych skinów mógłby rywalizować z najlepszymi wariantami kolorystycznymi z innych case’ów. Valve i użytkownicy Warsztatu bardzo się postarali i w każdym calu widać umiejętności w tworzeniu skórek.

Moimi faworytami są M4A1-S oraz Glock. Dajcie znać, które Wam podobają się najbardziej!

VALORANT – wersja Beta coraz bliżej

VALORANT – wersja Beta coraz bliżej