Nowy singiel od Disturbed

Disturbed
Fot: Consequence of Sound
Jedni z najważniejszych przedstawicieli obecnej sceny metalowej powracają z nowym singlem. Disturbed prezentuję The Best Ones !

Grupa pochwaliła się nowym utworem kilka dni temu za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych. The Best Ones jest drugim singlem zapowiadającym najnowszą płytę Disturbed. Wcześniej, kapela zaprezentowała publiczności podchodzący z nowych sesji nagraniowych utwór Are You Ready, który od razu podbił  listy przebojów oraz przekonał do siebie nawet najbardziej hardcorowych fanów grupy. Warto wspomnieć, że najnowszy krążek Disturbed będzie pierwszym wydawnictwem kapeli od 2015 roku. Wtedy właśnie, grupa wypuściła na światło dzienne płytę Immortalized, która okazała się niesamowitym hitem. Album zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiej listy Bilboard 200 oraz zebrał bardzo dobre recenzje z strony dziennikarzy oraz fanów. Miejmy zatem nadzieję, że najnowszy materiał zespołu okaże się taką samą petardą! Premiera najnowszej płyty kapeli już 19 października bieżącego roku. Wydawnictwo o nazwie Evolution zamówić możecie już między innymi na oficjalnej stronie Disturbed.  A jeśli ktoś nie słyszał jeszcze najnowszych brzmień od ekipy Davida Draimana, to zachęcamy do nadrobienia zaległości!

Nowy album Disturbed – tracklista oraz okładka

Muzycy podzielili się już także z fanami listą piosenek, które znajdą się na płycie oraz okładką, która zdobić będzie wydawnictwo. Z krążka odsłuchać będziemy mogli następujące utwory:

  1.  Are You Ready
  2. No More
  3. A Reason to Fight
  4. In Another Time
  5. Stronger On Your Own
  6. Hold On To Memories
  7. Savior of Nothing
  8. Watch You Burn
  9. Best Ones Lie
  10. Already Gone

a jego okładka prezentować będzie się następująco:

Disturbed w trasie

Jeśli chodzi natomiast o jakąkolwiek trasę koncertową promującą najnowsze wydawnictwo to, o dziwo, kapela nie planuje na chwilę obecną żadnych koncertów. Ostatnim występem Disturbed zostaje koncert z 13 października. Grupa wystąpiła bowiem wtedy na festiwalu Austin City Limits, gdzie zaprezentowała publiczności swoje największe hity. Liczymy jednak na to, że zespół ogłosi za niedługo nowe daty koncertów i na następne show w naszym kraju nie będziemy musieli czekać zbyt długo!