Nowy klip Sobla i Michała Szczygła

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie Universal Music Polska

Daj mi znać to jeden najlepiej przyjętych utworów niedawno wydanej EP-ki Sobla zatytułowanej Kontrast. Młody i początkujący artysta do wspólnego utworu zaprosił Michała Szczygła – obaj stworzyli również nowy, wakacyjny teledysk.

Kim jest ten muzyk?

O wytatuowanym chłopaku zaczęło być głośno już początkiem roku, kiedy to szturmem zaczął zdobywać kolejne playlisty platform streamingowych. Jego najpopularniejszy utwór, Impreza, w serwisie YouTube osiągnął już ponad 36 milionów wyświetleń. W czerwcu premierę miała jego EP-ka zatytułowana Kontrast, a jej tytuł idealnie obrazuje nie tylko zawartą treść, ale także charakter piosenkarza.

Informacje o EP-ce

Materiał składa się z ośmiu zróżnicowanych utworów, którymi Sobel ukazuje swój świat. Pod względem lirycznym jest to niejako przedstawienie swojej postaci i klucz do zrozumienia całości twórczości, natomiast pod muzycznym jest bardzo szeroko. Nie brakuje tutaj syntetycznych i mocnych rapowych bitów, które przeplatane są balladowym klimatem. To ukazuje wachlarz możliwości wokalnych muzyka, a także jego otwarty umysł stylistyczny. Jest to zdecydowanie jego atut i wyróżnik.

Premiera teledysku

Dzisiaj odbyła się premiera nowego, wakacyjnego klipu. Maciej Pieczykolan wyreżyserował oraz zmontował całość, a pomagali mu m.in. Basia SojkaPiotr ZajączkowskiOlczak ZawadzkaEmira ElliliPeter Walichnowski czy Wojciech Koziara. Posłuchajmy oraz obejrzyjmy Daj mi znać wspólnie!

 


 

“Tęskno mi do tłumu na mieście” – wywiad z Michałem Szczygłem