Nowa płyta Wigora „1978” już 5 czerwca!

Fot. Kamil Nastyk

Już za kilka dni nastąpi premiera nowej i solowej płyty Wigora! Przedstawiciel składu Mor W.A. wydał kolejny singiel pochodzący z albumu 1978. W utworze Zaklęte rewiry wystąpił gościnnie Peja, Kafar Dixon37 i DJ Finger, a produkcją zajął się O.S.T.R.

Zaklęte Rewiry

Utwór Zaklęte rewiry opowiada o początkach i ulicznych korzeniach trzech rapujących artystów. Jest piątym singlem nadchodzącego albumu 1978. Cuty do singla nagrał DJ Finger. Utwór pojawił się na YouTube i ma już sporo wyświetleń.

Preorder dwupłytowego albumu Wigora 1978 pojawił już na początku kwietnia.

Goście z albumu 1978

Najnowsza solówka Wigora to prawdziwa gratka dla jego słuchaczy. Zawiera aż 27 premierowych utworów i występuje w postaci 2 płyt CD w wersji deluxe. Prócz kolegów z formacji Mor W.A. usłyszymy na niej wielu innych popularnych artystów, takich jak: O.S.T.R., Peja, KaeN, Miodu, Ero JWP, Grizzlee, Lukasyno i Rest i Kafar z Dixon37. Każdy znajdzie coś dla siebie i będzie zadowolony!

Fanty od Wigora!

To nie wszystko, ponieważ w preorderowej wersji płyty pojawi się specjalny bilet meet&greet z autografem rapera, który upoważnia do darmowego wejścia na dowolny koncert trasy promującej album, a także do osobistego spotkania z artystą przed koncertem! Alternatywna poszerzona wersja premierowego albumu zostanie wzbogacona o czarną bandanę. Pojawi się ona w dwóch wersjach, a fani będą mogli zdecydować, którą z nich wolą – tę z logiem Wigora, czy z całym składem Mor W.A.

Premiera 

Album jest limitowany i więcej się nie pojawi. Po wyprzedaniu całego nakładu do sprzedaży trafi standardowa wersja 1CD, a nowy materiał artysty ukaże się nakładem labelu Dope Ride. Premiera zaplanowana jest na 29.05.2020. Za projekt okładki i oprawy graficznej 1978 odpowiada ceniony i znany grafik Grzegorz „Forin” Piwnicki. Zdjęcia okładkowe stworzył Kamil Nastyk.


Jeśli ciekawi cię, jacy artyści pojawią się na przyszłym Open’erze, koniecznie zapoznaj się z tekstem Pierwsze ogłoszenia Open’er Festival 2021!