Nowa płyta od Napalm Death już we wrześniu!

Nowa płyta od Napalm Death już we wrześniu!
fot. Facebook kapeli

Praktycznie pięć lat czekać musieli fani grindocore’owej formacji Napalm Death na nowy album kapeli. Na szczęście jednak oczekiwanie to nareszcie dobiegnie końca! Krążek o nazwie Throes of Joy in the Jaws of Defeatism ujrzy bowiem światło dzienne już we wrześniu bieżącego roku.

Najnowsze wydawnictwo Napalm Death znajdziemy na półkach sklepowych już 18 września. Płyta Throes of Joy in the Jaws of Defeatism będzie już szesnastym krążkiem w historii kapeli i pierwszym od wydanego w 2015 roku Apex Predator – Easy Meat. Co ciekawe, prawdopodobnym jest także to, że będzie to pierwszy album grupy od 1990 roku, na którym nie usłyszymy partii gitarowych Mitcha Harrisa. Muzyk już od sześciu lat nie koncertuje z grupą z powodów zdrowotnych, a teraz dodatkowo nie znalazł się na zdjęciach promujących premierę najnowszego wydawnictwa Napalm Death. Być może gitarami podczas sesji nagraniowych zajmował się dotychczasowy koncertowy gitarzysta zespołu, John Cooke? O tym przekonamy się pewnie w ciągu kilku następnych tygodni. Tymczasem natomiast, pozostało nam tylko oczekiwać na pierwszy singiel z nowego albumu ND – premiera już 24 lipca! A nic lepiej nie umili tego oczekiwania aniżeli odsłuchanie jednego z największych klasyków kapeli:

Throes of Joy in the Jaws of Defeatism – tracklista i okładka

Zespół podzielił się ponadto już ze swoimi fanami listą utworów, która znalazła się na płycie oraz okładką, która będzie ją zdobić. Obie z tych rzeczy sprawdzić możecie poniżej:

1. F*ck the Factoid
2. Backlash Just Because
3. That Curse of Being in Thrall
4. Contagion
5. Joie De Ne Pas Vivre
6. Invigorating Clutch
7. Zero Gravitas Chamber
8. Fluxing of the Muscle
9. Amoral
10. Throes of Joy in the Jaws of Defeatism
11. Acting in Gouged Faith
12. A Bellyful of Salt and Spleen

Okładka najnowszej płyty Napalm Death
fot. Facebook kapeli