Nothing But Thieves wystąpi w Poznaniu!

Nothing But Thieves wystąpi w Poznaniu
fot. https://www.evenko.ca/en/events/14082/nothing-but-thieves/corona-theatre/09-09-2018

Wokalista zespołu – Conor Mason –  zapowiedział ze sceny w warszawskim Amfiteatrze parku Sowińskiego, iż jesienią tego roku pojawią się ponownie w Polsce. Tym razem Nothing But Thieves wystąpi w Poznaniu!

Nothing But Thieves jest aktualnie jednym z najpopularniejszych zespołów na świecie. Pojawili się nagle i zawładnęli sercami młodego pokolenia. Okazuje się jednak, że wyjątkowy i charakterystyczny głos Conora przyciąga do siebie ludzi w każdym wieku i w każdej części świata. Ich koncerty w Polsce cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy regularna wyprzedaż biletów. 15 sierpnia 2018 r. zespół wystąpił w Warszawie, będąc gwiazdą wieczoru podczas słynnego Rock In Summer Festival. Publiczność znająca na pamięć teksty prawie każdej piosenki, miała przyjemność dowiedzieć się, iż formacja zawita do Polski ponownie 7 listopada 2018 r. Tym razem Nothing But Thieves wystąpi w Poznaniu! Informację oficjalnie potwierdziła agencja Go-Ahead. To będzie już ich trzeci koncert w tym roku w Polsce. Bilety są już w sprzedaży.

Cena: 105 zł w przedsprzedaży i 120 zł w dniu koncertu.

Nothing But Thieves – błyskawiczny sukces

Nothing But Thieves to brytyjski zespół rockowy, który gra na rynku muzycznym od 2012 roku. Ich brzmienie i styl muzyczny porównywany jest do The Neigbourhood, Civil Twilight czy Foals. Ich debiutancki album z 2015 roku – Nothing But Thieves – okazał się ogromnym sukcesem. Singiel Trip Switch znalazł się wtedy na pierwszym miejscu Listy Alternatywnych Piosenek magazynu Billboard. Poza nim wydano jeszcze 7 singli z tego krążka! Do najpopularniejszych utworów należą: Excuse Me, Wake Up Call, Graveyard Whistling, Itch, Ban All The Music czy If I Get High. W wrześniu 2017 roku pojawił się ich kolejny studyjny album zatytułowany Broken Machine, który wyprodukował Mike Crossey (The 1975, Foals, Arctic Monkeys i Twenty One Pilots). Płytę promowały single Amsterdam i Sorry, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez grono wiernych fanów.

Nothing But Thieves dali w Polsce już jedenaście koncertów! W 2017 zagrali na legendarnym Przystanku Woodstock (teraz już Pol’and’Rock Festival).