NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA. Kolejne koncerty wokalistki

Dzik
fot. materiały prasowe

Uwielbiana przez fanów i powszechnie ceniona wśród ludzi z branży muzycznej wokalistka zaprasza na kontynuację trasy koncertowej rozpoczętej jesienią tego roku. Zimą 2019 roku Katarzyna Nosowska zagra siedem koncertów w największych miastach w Polsce.

NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA

Rok 2018 to ciągłe pasmo sukcesów Katarzyny Nosowskiej nie tylko na rynku muzycznym. Jej książka A ja żem jej powiedziała okazała się hitem i na pewno znajdzie się w zestawieniu najchętniej kupowanych tytułów w tym roku. Wydany całkiem niedawno, siódmy studyjny album piosenkarki zbiera głównie pozytywne opinie, a bilety na koncerty podczas jesiennej trasy koncertowej sprzedają się jak świeże bułeczki. Artystka pragnie, alby kolejny rok był równie udany i zapowiada kontynuację świetnie przyjętej trasy koncertowej. Cykl koncertów NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA, będzie się składał z siedmiu koncertów w największych miastach w Polsce. Będzie to idealna okazja dla tych, którzy nie mieli możliwości zobaczenia artystki podczas jesiennej trasy.

Harmonogram trasy NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA
  • 08.02.2019 – Wrocław / A2
  • 09.02.2019 – Katowice / MCK
  • 10.02.2019 – Kraków / Klub Studio
  • 16.02.2019 – Gdańsk / Stary Maneż
  • 17.02.2019 – Poznań / Sala Ziemi
  • 27.02.2019 – Warszawa / Torwar
  • 02.03.2019 – Łódź / Wytwórnia

Organizatorem koncertów jest agencja Good Taste Production. Bilety dostępne na portalach biletowych: Eventim, eBilet, Biletin oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt

Katarzyna Nosowska – ikona polskiej muzyki
Katarzyna Nosowska to znana i lubiana polska piosenkarka, której specjalnie nikomu nie trzeba przedstawiać. Posiada niesamowity wokal, wdzięk oraz charyzmę sceniczną, a wszystko to dopełnione jest prawdziwą szczerością. Kojarzona jest głównie z występami w legendarnym zespole Hey, w którym była wokalistką nieprzerwanie od 1992 roku. Jednak w ciągu swojej ponad 25-letniej kariery nagrywała również solowo, oraz pojawiała się w innych projektach. W 2017 roku zespół Hey zawiesił działalność, przez co artystka znalazła czas na napisanie książki oraz pracę nad kolejnym, siódmym już solowym krążkiem. Album jest zatytułowany Basta i pojawił się na rynku muzycznym 12 października. Tym razem za warstwę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. Basta to zbiór bardzo osobistych, szczególnie w warstwie tekstowej, utworów. Wszystko to podane jest w stylistyce mocno elektronicznej i energetycznej, czym po raz kolejny zaszokowała fanów oraz dziennikarzy muzycznych.