Niepowtarzalny koncert Pezeta już dostepny w HBO GO!

Pezet HBO

Pod koniec zeszłego roku Pezet zagrał wyjątkowy koncert w warszawskim Torwarze. Dziś nagranie z tego rewelacyjnego wydarzenia możecie zobaczyć na platformie HBO GO. Produkcja promowana jest teledyskiem do utworu Dom.

Cóż to było za show!

Grudniowy koncert był jedynym w swoim rodzaju widowiskiem z dedykowaną oprawą wizualną, świetlną i pirotechniczną oraz plejadą gości. Pezet zaprezentował premierowo materiał z wydanego po siedmioletniej przerwie albumu Muzyka Współczesna. Kilka tysięcy biletów wyprzedało się w niespełna 15 minut, a koncert okrzyknięto jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2019 roku. Ogromny sukces koncertu spowodował wyruszenie w mini-trasę w 2020 roku.

Pezet o koncercie w Torwarze

Ogromne zainteresowanie koncertem i świetne jego recenzje mocno wzruszyły popularnego rapera. Tak o tym występie wypowiedział się Pezet:

To był koncert wyjątkowy pod każdym względem! Ogrom przygotowań, bo po raz pierwszy graliśmy nowy materiał. Najtrudniejszą produkcją, jaką kiedykolwiek realizowaliśmy sami. Wyprzedany COS Torwar – Największa publiczność, jaką zgromadziłem na swoim solowym biletowanym koncercie. Uważam, że był to wyjątkowy sprawdzian. W tamtym czasie był to najlepszy Koncert, jaki mogłem zagrać. Zapamiętam go na długo i bardzo się cieszę, że oglądając zapis tego wydarzenia będziemy mogli razem przeżyć to jeszcze raz.

Pezet Muzyka Współczesna – koncert premierowy jest dostępny w HBO GO od 30 lipca. Premierowa emisja na antenie HBO zaplanowana została na 15 sierpnia na godzinę 14:55. Jeżeli nie macie jeszcze wykupionej usługi HBO GO, możecie zarejestrować konto i skorzystać z darmowego, tygodniowego okresu próbnego. Gorąco polecamy! 

Pezet – Muzyka Współczesna

Album Muzyka Współczesna ukazał się 27 września 2019 roku. Do tej pory wydawnictwo uzyskało status platynowej płyty. Promujące krążek single Intro, Dom, Obrazy Pollocka, Nauczysz się czekać, Gorzka woda uzyskały status złotych singli, natomiast Magenta oraz Piroman status platynowego singla.