Moyra prezentuje singiel “Will Never Die”!

0
24

Po kilkumiesięcznej ciszy zespół Moyra powraca! W nowym składzie i z nowym singlem! Co wiadomo o Will Never Die?

Zespół Moyra jest aktywny od 2017 roku. Do tej pory wydał dwie Epki: Threads of Fate i ReGenesis oraz longplay Omen, który ukazał się w marcu 2023 roku. Przez lata zmieniał się skład Moyry. Do jesieni 2023 roku zespół tworzyli:

Margo Szkoda-Hreczuch – wokal, teksty,

Damian Paszczak – gitara
Kacper Kulios – bas
Mateusz Muzioł  – perkusja

Jednak w październiku ubiegłego roku ówczesny skład się rozpadł – w Moyrze pozostała jedynie Margo. W kwietniu tego roku zostali ogłoszeni nowi muzycy zespołu. Jak czytamy na oficjalnym profilu grupy na FB:

Wyszli z inicjatywą pomocy, aby ten wózek pojechał jeszcze trochę.

Jest to skład wspomagający mnie sesyjnie.

Dziękuję za tę możliwość, jaką mnie uraczyliście i to, że będę mogła jeszcze zrobić coś na tej scenie, z po prostu fajnymi ludźmi. Ludźmi, którzy dodają energii, uśmiechu, niekończących się przegadanych wieczorów, fajnych wypadów w nieznane. Niby tak krótko a czuję, jakbym znała ich dłużej a tym bardziej, że od zawsze byli w zespole.

Ostatnie wydarzenia w MOYRZE zostają przeszłością.

Od długiego czasu bardzo dużo poukładałam sobie z podejściem do pewnych spraw i czego na pewno już nie chcę, dzięki temu już nie boję się iść w nieznane ponownie. Niech ten wózek jedzie dalej, swoim tempem, bez ogromnych oczekiwań ale z wpie*dolem na scenie

Oto moi wspaniali pomocnicy i kumple ….niechaj psy szczekają a karawana idzie dalej

Gitara – Szymon

Gitara basowa – Kordian

Perkusja – Bocian

Ponadto, zespół Moyra wspomagać będzie Mateusz Gajdzik (ex-Vane). Jak o nim napisała Margo:

(…) mój kilkuletni kolega ze sceny, dzięki niemu nauczyłam się, jak umiejętnie pracować w tym pięknym, ale zarazem ciężkim muzycznie świecie. Człowiek, który ma niesamowite wyczucie stylistyczne, jest genialnym koordynatorem. Człowiek, który przyszedł z odsieczą i kopnął mnie w dupę aby działać – Mateusz Gajdzik. Mateusz w MOYRZE będzie wspomagać nas producencko i kompozytorsko – i takiemu człowiekowi nie boję się powierzyć utworów czy słuchać sugestii. Dzięki niemu nowe kawałki nabrały rumieńców i będą kopać WASZE USZY

Jestem wdzięczna za możliwość współpracy mimo, że Mateusz NIE BĘDZIE z nami grał na scenie. Będzie zawsze z nami twórczo, więc TAK, mogę śmiało powiedzieć OD TERAZ jest częścią MOYRY.

Nowości od Moyry

5 lipca swoją premierę miał klip oraz singiel Will Never Die. O czym jest ten utwór? Na profilu zespołu na FB czytamy, że jest to:

(…) hymn odporności i buntu. Tekst mówi o bohaterach, którzy pozostają wierni sobie i nie cofają się pomimo nieustannych prób ich złamania. Refren z zapadającym w pamięć refrenem „Will Never Die” oddaje istotę walki zespołu o autentyczność i wytrwałość. MOYRA przekształca oszustwo w walkę o życie, wzywając słuchaczy do burzenia murów i pozostawienia nienawiści za sobą.

Jest to zapowiedź nowego albumu zespołu, który planowo ma ukazać się w 2025 roku.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments