Maria Tyszkiewicz debiutuje albumem „Ufam sobie”

Ufam sobie
Maria Tyszkiewicz | fot. Materiały prasowe FONOBO Label

W dniu dzisiejszym światło dzienne ujrzała debiutancka płyta Marii Tyszkiewicz. Album nosi tytuł Ufam sobie i został wydany nakładem wytwórni FONOBO Label.

Współpraca z najlepszymi 

Nad wszystkimi utworami, które ostatecznie trafiły na płytę, czuwali najlepsi producenci oraz fantastyczni tekściarze. Hity takie jak Ufam sobie, Chodź, Deszcz oraz Miasto wraz z Marią współtworzyli m.in. Ras z Rasmentalism, Meek, Oh Why?, Eprom, Michał „Mamut” Sarapata, Wishlake i Jeremiasz Hendzel. Gościnnie pojawił się również Pierre Danaë, finalista ósmej edycji francuskiego programu The Voice.

Na jej pierwszej płycie znalazły się największe inspiracje artystki i bardzo intymne przemyślenia, którymi po raz pierwszy dzieli się ze swoimi fanami właśnie teraz. Jej utwory zaskakują światowym brzmieniem i świeżym spojrzeniem na współczesne r’n’b oraz neo soul, czyli na gatunki, których Maria słucha namiętnie. Dzięki płycie, artystka rozwinęła się jako artystka i poprzez osobiste teksty odsłoniła się przed odbiorcami tak jak nigdy dotąd. Poznała też bliżej swoje możliwości oraz samą siebie. Ufam sobie to spełnienie jej artystycznych ambicji oraz marzeń o zaprezentowaniu słuchaczom solowego materiału.

Śpiewająca aktorka 

Maria Tyszkiewicz to aktorka, która od wielu lat związana jest z Teatrem Studio Buffo. Występowała między innymi w spektaklach Romeo i Julia, Metro, Polita czy Piotruś Pan. Szerszej publiczności dała się poznać, występując w telewizyjnym show – Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Teraz postanowiła zająć się muzyką na poważnie – czego efekty już możemy sprawdzić! Nasza recenzja albumu Moja wina już wkrótce zostanie opublikowana na stronie. 

Maria Tyszkiewicz – Moja wina

Debiutancki krążek Marii dostępny jest już w serwisach cyfrowych, ale jeśli wolicie posiadać fizyczny egzemplarz albumu, to możecie go zamówić na stronie internetowej wydawcy. Z okazji premiery płyty, artystka opublikowała lyric video do piosenki Motyl.

Tracklista albumu

  1. Pod prąd
  2. Ufam sobie
  3. Deszcz
  4. Miasto
  5. Motyl
  6. Świt
  7. Chodź
  8. O co chodzi
  9. Let me in
  10. Deszcz – Live