Marcelina rozruszała Toruń [fotorelacja]

Marcelina rozruszała Toruń [fotorelacja]

Za nami kolejny świetny koncert na toruńskim Artus Festivalu! Tym razem mieliśmy okazję usłyszeć Marcelinę i jej zespół.

W niedzielny wieczór, 18 listopada, w Dworze Artusa odbył się koncert Marceliny. Artystka wraz z zespołem przyjechała do Torunia by promować swój najświeższy, czwarty już krążek Koniec Wakacji.

Tańcz

Koncert rozpoczął się na siedząco, ale to się później zmieniło… W jednym z singli Marcelina zachęca wszystkich do tańca, nic dziwnego, że gdy na scenie wybrzmiał ten kawałek widownia się do niej przyłączyła. Nikomu nie przeszkadzały ustawione krzesła – każdy znalazł miejsce by poruszać biodrami do melodii płynących ze sceny. Naprawdę wielkie brawa za to dla bandu, bo nieczęsto udaje się artystom występującym w Dworze Artusa zachęcić ludzi do tańca.  Fajnie, że to się udało, bo to jedna dobra droga jeśli chodzi o słuchanie Końca Wakacji. Zespół przemycił również kilka starszych utworów, między innymi Karmelove, które artystka wykonała na bis przy akompaniamencie gitary.

Zobaczcie nasze zdjęcia z tego wieczoru!
Marcelina wraca na trasę w przyszłym roku. Na razie artystka zdradziła 8 dat:

08.02.19 Racibórz | Przystanek Kulturalny Koniec Świata
09.02.19 Wrocław | Stara Piwnica
15.02.19 Sopot | Teatr na plaży
16.02.19 Łódź | SODA Underground Stage
01.03.19 Warszawa | Stodoła
08.03.19 Kraków | Zet Pe Te
09.03.19 Rzeszów | Underground Pub
28.03.19 Poznań | Blue Note

Ostatnie dni Artus Festivalu

Po wielu udanych eventach na Artus Festivalu, między innymi koncercie Kasi Lins czy Leskiego, przyszła pora na pożegnanie. W tym tygodniu w Dworze Artusa odbywają się ostatnie wydarzenia z oferty festiwalowej. Czeka nas jeszcze koncert piosenek i muzyki Jerzego Dudusia Matuszkiewicza, spotkanie z Krzysztofem Wielickim, koncert Högni i Tęskno oraz na koniec koncert Od Republiki do Lao Che, czyli polskie piosenki na kujawską nutę. Informacje oraz sprzedaż biletów można znaleźć na stronie organizatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here