Letnie playlisty na Spotify

Letnie playlisty na Spotify
źródło: Wikimedia Commons

Wakacyjny czas lubimy spędzać przy dźwiękach ulubionej muzyki. W tym roku ponownie możemy cieszyć się naszymi ulubionymi kawałkami w serwisie Spotify, dzięki playliście Letnie muzyczne wspomnienia. Ale to nie wszystko. Poniżej znajdziecie najlepsze letnie playlisty na Spotify.

Najpopularniejsze muzyczne narzędzie do streamingu muzyki ponownie powraca w tym roku z akcją Letnie muzyczne wspomnienia. Dane, które zbiera aplikacja, pozwalają na stworzenie spersonalizowanej playlisty hitów, których słuchaliśmy w ostatnie wakacje, jak również rok wcześniej.

Dedykowana playlista wybiera 50 najczęściej słuchanych przez użytkownika utworów od lata 2017 roku. W końcu przyjemnie jest wrócić do najlepszych minionych momentów, prawda?

W zakładce Summer Hub znajdziemy również specjalne, nowe składanki. Poniżej przedstawiamy krótki przegląd kilku z nich:

  1. Polskie Lato

Ta playlista to kwintesencja polskiej muzyki! Dawid Podsiadło, Tymek, Baranovski, Daria Zawiałow, Cleo, Krzysztof Zalewski to tylko niektórzy z artystów, których możemy usłyszeć w tym zestawieniu.

  1. Letni Chill

Znajdziemy tu najlepsze polskie i nie tylko przeboje – zarówno te najnowsze jak i kilkuletnie. Wśród wykonawców będziemy mogli usłyszeć m.in. Taco Hemngway, Sarsę, Khalida, Aviici, Calvina Harrisa, Rihannę, Bruno Marsa.

  1. Hity Lata 2019

Jak sama nazwa wskazuje – to same fresh hity. To jak również najbardziej taneczna z tych wszystkich trzech playlista. Usłyszymy tu zarówno polskie, jak i zagraniczne kawałki, m.in. Justina Biebera, Shawna Mendesa, Daddy Yankee, Jax Jones, David Guetta.

  1. Letnie przeboje

Równie taneczna playlista najlepszych hitów wszechczasów – zarówno tych nowszych jak i klasyków (pamiętacie jeszcze Dragostea Din Tei zespołu O-Zone?). Znajdziecie tu takich wykonawców jak Alvaro Soler, Dynoro, C-BooL, Shanguy, Camila Cabello, Shakira.

Na pewno znajdziecie coś dla siebie. Która playlista przypadła Wam najbardziej do gustu?