Lato na Fortach – koncertowe wakacje w Krakowie

0
498

Forty Kleparz zaprasza koncertowych miłośników na plenerowy festiwal w środku miasta! Lato na Fortach to cykl wakacyjnych imprez, na których zobaczymy najpopularniejsze osobistości polskiej sceny muzycznej.

Wielki koncertowy powrót

Świat koncertów powoli budzi się do życia po koronawirusowym uśpieniu. Warszawa rusza z Latem na Pradze, Katowice mają swoje #Katolato, a nadmorscy plażowicze mogą bawić się na Salty Sounds. Kraków nie jest wcale gorszy i dla spędzających wakacje w mieście wychodzi z propozycją Lata na Fortach. W te wakacje niewątpliwie królować będą niewielkie, plenerowe koncerty. I choć tęskno za urokami noclegów na polach namiotowych, tłumami pod największymi scenami festiwalowymi, i międzynarodowym line-upem, to warto zapoznać się z tak wyczekiwanymi, tegorocznymi propozycjami. To lato będzie czasem, w którym możemy całkowicie wsiąknąć w polską muzykę, nadrobić nasze zaległości i naprawdę zbliżyć się do artystów z naszego podwórka.

Lato na Fortach – kogo zobaczymy?

Od lipca do września aż 22 artystów zagości w Krakowie. W tym czasie muzyka pod Fortami zabrzmi nawet 2 lub 3 razy tygodniowo! Co więcej, naprawdę jest z czego wybierać. Forty Kleparz zaprosił artystów reprezentujących absolutnie przeróżne style. Na każdym koncercie możemy spróbować czegoś nowego: od klasyki polskiego rocka z Lady Pank, poprzez najświeższe popowe kawałki Pawła Domagały, aż do delikatnych, eksperymentalnych i akustycznych brzmień Kwiatu Jabłoni. Poniżej znajdziecie szczegółowy Line-up Lata na Fortach:

LIPIEC

17.07 – Mikromusic
19.07 – Daria Zawiałow
23.07 – Bass Astral
24.07 – Pidżama Porno
26.07 – Sonbird
30.07 – Grubson
31.07 – LemON

SIERPIEŃ

2.08 – Ania Dąbrowska
6.08 – Bitamina
7.08 – Kwiat Jabłoni
9.08 – Organek
13.08 – Ralph Kamiński
14.08 – Łąki Łan
16.08 – Sorry Boys
20.08 – Natalia Przybysz
23.08 – Lady Pank
26.08 – Enej
27.08 – Karaś/Rogucki

WRZESIEŃ

3.08 – Nosowska
13.08 – Maria Peszek
17.08 – Paweł Domagała
20.08 – IRA

Bilety

Bilety na wydarzenie zdobędziecie poprzez serwis ebilet lub w klubie Forty Kleparz przed samym koncertem. Wydamy na nie od 49zł do 119zł. Warto pośpieszyć się z kupnem wejściówki, ze względu na ich ograniczoną ilość. Na ten moment całkowicie wyprzedany został tylko koncert Kwiatu Jabłoni.

Pierwszy koncert już 17 lipca

Już w ten piątek (17 lipca) Lato na Fortach rusza z pierwszym koncertem. Mikromusic otworzy wakacyjny, plenerowy festiwal w Krakowie. Tym razem zespół zaprezentuje nam projekt Mikromusic z Dolnej Półki, czyli swoją nową, akustyczną odsłonę.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments