Imprezy z cyklu #Katolato – kompendium wiedzy

Imprezy z cyklu #Katolato - kompendium wiedzy
fot. Materiały prasowe

Muzycy wyciągają z szaf swoje instrumenty, technicy odkurzają światła i nagłośnienia, a organizatorzy bukują kolejne występy – innymi słowy, odmrażanie polskiej branży koncertowej rozpoczęło się pełną parą! Nie dziwne zatem, że również w Katowicach zdecydowano się na taki krok.

Już 24 lipca rozpocznie się bowiem seria koncertów plenerowych pod hasłem #Katolato. W jej ramach, w Katowicach zaprezentują się między innymi Nocny Kochanek, Kękę, Pidżama Porno, czy chociażby Katarzyna Nosowska. Wszystkie z występów będą miały miejsce na Placu Festiwalowym obok katowickiego Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Sam organizator koncertów (MegaClub Events) o zbliżających się wydarzeniach pisze, że:

“Ruszamy z cyklem bezpiecznych letnich koncertów, organizujemy je zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i naszymi procedurami, dbamy o zdrowie i samopoczucie uczestników. Bardzo cieszymy się, że organizujemy plenerowe występy, artyści już też mocno chcą występować i spotykać się z fanami, a obiekty, przestrzenie, czekają na uczestników i na pełny powrót do normalności.”

Organizator zapewnia także, że imprezy rzecz jasna odbywać będą się zgodnie z panującym obecnie reżimem sanitarnym:

“Koncerty #Katolato organizowane przez MegaClub Events odbywać się będą w piątki i soboty lipca i sierpnia br., z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Bilety na każdy koncert będą imienne, uczestnikom wydarzeń przed rozpoczęciem mierzona będzie temperatura, wskazane zostaną miejsca stojące pozwalające na zachowanie dwóch metrów odstępu.”

Dokładna rozpiska imprez z cyklu #Katolato
Bilety na koncerty – gdzie kupić?

Wejściówki na wszystkie z wyżej wymienionych wydarzeń zakupić możecie już w internetowej przedsprzedaży. Bilety znajdziecie między innymi w takich portalach jak Going., Biletomat.pl, czy chociażby Ticketmaster. Ceny pojedynczych wejściówek zależą od danej imprezy, ale zazwyczaj oscylują one w okolicach 60/70 złotych.