Dido na jedynym koncercie w Polsce!

Dido
mat. organizatora

Dido przyjdzie do Polski w listopadzie. Koncert artystki w poznańskiej Sali Ziemi odbędzie się 16 listopada 2019 roku.

Dido to jedna z najbardziej popularnych popowych wokalistek. Rozwój jej kariery przypadł na przełom XX i XXI wieku – wszystko za sprawą płyty No Angel, która była jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii (ponad 22 mln sprzedanych egzemplarzy na świecie!). Każde kolejne wydawnictwo okazało się podobnym sukcesem. Utwór Here With Me znalazł się w ścieżce dźwiękowej filmu Love Actually czy Bridget Jones: W pogoni za rozumem. Wydany w 2010 roku singiel Everything to Lose pojawił się w filmie Seks w wielkim mieście 2.

Jak dotąd ostatnim dokonaniem Angielki jest wydany w 2013 roku album Girl Who Got Away, nad którym pracowała wraz ze swoim starszym bratem Rollo Armstrongiem.

To było proste, chciałam tylko nagrać album razem z moim bratem. Zrobiliśmy to w bardzo łatwy sposób, wszystkie wokale nagrałam siedząc na sofie, muzykę również nagrywaliśmy w domu – tak artystka wspomina proces powstawania albumu.

W międzyczasie Dido zajęła się rodzicielstwem, znikając całkowicie z życia publicznego. Piosenkarka zapowiedziała swój piąty studyjny album, który ukazał się 8 marca pod tytułem Still On My Mind. Dido na tym krążku pokazuje się w różnych odsłonach, począwszy od – jej ulubionego – hip hopu, po folkowe dźwięki. Cała płyta to zmysłowa mieszanka stylów i gatunków, znajdziemy na niej także trochę elektroniki i dance’owych rytmów.

Ceny biletów prezentują się następująco:

– miejsca stojące: 179 zł
– miejsca siedzące: 250 zł / 300 zł

Bilety trafią do sprzedaży w czwartek, 9 maja o godzinie 10:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here